Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


%100 Doğal Kaktüs Kılı Halka Temizlik Fırçası

Createrra %100 Doğal Kaktüs Kılı Halka Temizlik Fırçası
Marka : Createrra
210,00₺
Vergiler Hariç: 175,00₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

%100 Doğal Kaktüs Kılı Halka Temizlik Fırçası, mutfakta ya da genel temizlikte inatçı lekelerin çıkarılmasında kullanılan bir üründür. Kaktüs kılı elyafları ile üretilmiş olup doğal kaynaklardan elde edilen bu malzeme, çevreye minimum etki bırakır. Halka şeklinde tasarımı, kullanımı son derece kolay hale getirir. Kaktüs kılı elyafları, yüzeyleri etkili bir şekilde temizlerken çevreye zarar vermez. Ayrıca, fırçanın halka şekli, tutma ve kullanma konforunu artırır.


Nasıl Kullanılır?

Temizlemek istediğiniz yüzeye fırçanın kaktüs kılı elyafları ile hafifçe ve nazikçe fırçalayın. Temizlik işlemi tamamlandığında, fırçayı temiz suyla iyice durulayın ve kurumaya bırakın. Kuru ve temiz bir yerde saklayın.


Malzeme Listesi 

 • Ham Gürgen Ağacı

 • Tampiko otu (kaktüs)


Bu ürün, etkili temizlik yaparken çevre dostu ve doğal malzemeler kullanır, böylece çevreye saygılı bir temizlik seçeneği sunar.


Ürün Boyutları

 • Çap - 8 cm

 • Kıl Uzunluğu - 3 cm


Çevre Dostu Faydalar:

 • Vegan: Ürün, hayvan kaynaklı malzemeler içermez ve vegan dostudur.

 • Doğa Dostu İçerikler: Ürün doğa dostu içeriklerle üretilmiştir, böylece çevreye daha az zarar verir.

 • Geri Dönüştürülebilir Paketleme: Ürünün ambalajı geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır, çevresel atık miktarını azaltmaya yardımcı olur.

 • Yerel Üretim: Ürün yerel olarak üretilmiştir, böylece taşıma maliyetleri ve karbon ayak izi azaltılmıştır.

 • Kimyasal İçermez: Ürün, zararlı kimyasallar içermez, böylece hem çevre hem de cilt sağlığına daha dostu bir seçenektir.

 • Biyo-çözünür: Ürün, biyo-çözünür özelliklere sahiptir, bu da su kaynaklarına zarar verme riskini azaltır.

 • Kompostlanabilir: Ürün, kompost işlemi ile çevreye zarar vermeden ayrıştırılabilir, doğada çözünebilir.


Bu çevre dostu özellikler, ürünün hem insan sağlığı hem de doğal çevre için daha sürdürülebilir bir seçenek olduğunu göstermektedir.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
İleri Dönüştürülebilir:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.