Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


%100 Doğal Ve Vegan Tırnak Fırçası

Createrra %100 Doğal Ve Vegan Tırnak Fırçası
Marka : Createrra
110,00₺
Vergiler Hariç: 91,67₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Bu özel ergonomik olarak tasarlanmış tırnak fırçası, %100 doğal ve bitki bazlı kıllara sahip plastiksiz bir üründür. Aynı zamanda sürdürülebilir vegan bir üründür ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 


Malzeme Listesi 

Bu tırnak fırçası, tampiko bitkisinden elde edilen doğal kıllar kullanılarak üretilir ve herhangi bir sentetik madde içermez. Tabanı ise doğal gürgen ağacından yapılmıştır. Tampiko, Kuzey Meksika'nın yüksek kesimlerinde yetişen Agave Lechuguilla bitkisinden üretilen biyolojik olarak çözünebilir doğal bir bitki fiberidir.


Ürün Boyutları:

Bu tırnak fırçasının boyutları 6 cm'dir.


Nasıl kullanılır? 

  1. Ellerinizi ve tırnaklarınızı ılık su ve sabunla iyice yıkayın.

  2. Tırnaklarınızı ve tırnak etlerinizi nazikçe fırçalayın. Kir ve kalıntıları temizlemek için dairesel hareketlerle kullanabilirsiniz.


Çevre Dostu Faydalar:

  • Vegan: Ürün, hayvan kaynaklı malzemeler içermez ve vegan dostudur.

  • Doğa Dostu İçerikler: Ürün doğa dostu içeriklerle üretilmiştir, böylece çevreye daha az zarar verir.

  • Geri Dönüştürülebilir Paketleme: Ürünün ambalajı geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır, çevresel atık miktarını azaltmaya yardımcı olur.

  • Yerel Üretim: Ürün yerel olarak üretilmiştir, böylece taşıma maliyetleri ve karbon ayak izi azaltılmıştır.

  • Kimyasal İçermez: Ürün, zararlı kimyasallar içermez, böylece hem çevre hem de cilt sağlığına daha dostu bir seçenektir.

  • Biyo-çözünür: Ürün, biyo-çözünür özelliklere sahiptir, bu da su kaynaklarına zarar verme riskini azaltır.

  • Kompostlanabilir: Ürün, kompost işlemi ile çevreye zarar vermeden ayrıştırılabilir, doğada çözünebilir.


Bu çevre dostu özellikler, ürünün hem insan sağlığı hem de doğal çevre için daha sürdürülebilir bir seçenek olduğunu göstermektedir.

Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
İleri Dönüştürülebilir:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.