Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


30X15 Sarı Çiçekler Kapı Önü İsimlik Tabela - Sarı

Serpil's Atelier 30X15 Sarı Çiçekler Kapı Önü İsimlik Tabela - Sarı
En Geç 03-08-2024 Cumartesi kargoda
508,47₺
Vergiler Hariç: 423,73₺
Sarı
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Materyal: Ahşap Pano üstünde seramik kil dekorlu kapı girişi tabelası. ___ Üzerine yazılmasını istediğiniz isim veya kapı numarasını -Tasarımcıya Not- kısmına yazınız.___ Belirtilen yazıya göre panoda küçük farklılıklar olabilir.___ Kişiye özel hazırlanacağı için iade kabul edilmeyecektir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.