Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim-Tamanu Taşıyıcı Sabit Yağı Tamanu Yağı Aromaterapi Taşıyıcı Yağ 30 Ml

%46
Alfheim Aromaterapi Alfheim-Tamanu Taşıyıcı Sabit Yağı Tamanu Yağı Aromaterapi Taşıyıcı Yağ 30 Ml
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
550,00₺
297,00₺
Vergiler Hariç: 247,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Tamanu Yağı

Son yılların popüler bakım yağlarından biri olan tamanu yağı Endonezya menşelidir. Cilt üzerindeki olumlu etkileri ile popüler hale gelmiştir.


Tamanu Yağı Nedir?

Tamanu yağı, tamanu ağacı meyvelerinin içinde bulunan çekirdeklerin işlenmesi ile elde edilir. Alfheim tamanu yağı soğuk sıkım yöntemiyle üretilir.


Tamanu Yağı Faydaları

Alfheim tamanu yağı saça faydaları ve cilde faydaları ile öne çıkar. Böcek ısırıklarından doğan şişliklerin giderilmesi, egzamanın iyileştirilmesi, sivilce yayılımını önlemesi ve ter kokusunu azaltması öne çıkan tamanu yağı faydaları olarak gösterilebilir.


Tamanu Yağı Nasıl Kullanılır?

Tamanu yağını herhangi bir karışım gerçekleştirmeden doğrudan cilt üzerine uygulayabilirsiniz. Eğer kokusundan rahatsız olursanız, aromasını değiştirmek için birkaç damla lavanta yağı ile karıştırabilirsiniz. Ardından cilt üzerine yeterli miktarda uygulama gerçekleştirebilirsiniz.


Tamanu Yağı Katkı Maddesi İçerir Mi?

Eğer tamanu yağı nedir sorusunun karşılığını açık ve net bir şekilde almak istiyorsanız, seçtiğiniz ürünün soğuk sıkım olduğundan ve katkı maddesi içermediğinden emin olmanız gerekiyor. Alfheim tamanu yağı yalnızca soğuk sıkım tamanu yağı içerir ve herhangi bir katkı maddesi barındırmaz.


Uygulama: Tamanu Yağını yeterli miktarda alarak temiz cildinize ya da saçınıza masaj yaparak uyguladığınızda besler ve nemlendirir. Yapay koku, boya ve koruyucu içermez.

30 ML Tamanu Yağına 5-10 damla uçucu yağ karıştırılarak kullanabilirsiniz.

 

Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.