Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Jojoba Taşıyıcı Sabit Yağı- Jojoba Yağı- Aromaterapi

%30
Alfheim Aromaterapi Alfheim Jojoba Taşıyıcı Sabit Yağı- Jojoba Yağı- Aromaterapi
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
575,00₺
405,00₺
Vergiler Hariç: 337,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Jojoba, çok yıllık, çalımsı ve kurağa dayanıklı bir çöl bitkisidir. Jojoba'nın son yıllarda çok popüler olmasına karşın kullanımı yeni değildir. Çok eski zamanlarda dini törenlerde kullanılmak üzere parfüm ve boya yapımında jojoba yağından faydalanılmıştır. 

 

Jojoba Yağı

Jojoba yağının kullanımı çok eski yıllara dek uzanır. Hem saç ve deri sağlığı hem de genel insan sağlığı açısından önemli faydaları bulunan jojoba yağı güzel kokusu nedeniyle farklı alanlarda da kullanılır. Ayrıca jojoba yağı fiyat bakımından pek çok kişisel bakım ürününe oranla daha ekonomiktir.


Jojoba Yağı Nedir?

Kuraklığa son derece dayanıklı bir çöl bitkisi olan jojoba yağı cilde faydaları nedeniyle son yılların en popüler kişisel bakım ürünlerinden biri haline geldi. Hoş ve rahatlatıcı bir esansa sahip olması nedeniyle parfüm yapımında ya da dini tören gibi etkinliklerde de kullanılan jojoba yağı boya yapımında da kullanılmaya başladı.


Jojoba Yağı Nerelerde Kullanılır?

Pek çok amaçla kullanılabilen jojoba yağı saça faydaları ile de öne çıkan bir ürün. Benzer şekilde jojoba yağı yüze faydaları sayesinde küçük kesik, çizik ya da sivilce gibi sorunların önlenmesine de yardımcı oluyor. Alfheim jojoba yağı ürününü güneş yanıklarını iyileştirmek ya da cildinizi yumuşatmak için de kullanabilirsiniz.


Beraber Kullanıldığında Uyumlu Olan Diğer Yağlar

Jojoba yağı yalnızca başına kullanılabileceği gibi tatlı badem, susam, ylang ylang ve kuşburnu çekirdeği yağları ile bir arada kullanılır. Tıpkı jojoba yağı nedir ve jojoba yağı ne işe yarar gibi sorulara yanıt aldığınız gibi, bu yağların etkilerine ve kullanım alanlarına da Alfheim üzerinden ulaşabilirsiniz.


Jojoba Yağı Katkı Maddesi İçerir Mi?

Alfheim jojoba yağı faydaları ile öne çıkarken, içerisinde herhangi bir katkı maddesi barındırmaz.


Jojoba Yağı Nasıl Kullanılır?

Yeterli miktarda jojoba yağını elinize alarak saç diplerinize ve cildinize masaj yapar şekilde uygulayabilirsiniz. Hem jojoba yağı nasıl kullanılır sorusunun cevabını hem de jojoba yağı fiyatı hakkında bilgiyi Alfheim aracılığıyla alabilirsiniz.


Kullanım Alanları: Jojoba yağı E vitamince zengindir ve tıpta, küçük çizik, kesik, sivilce, püstül, saç ve deri bozukluklarında yenileyici olarak kullanılmaktadır.


Olağanüstü deri yumuşatıcı özelliği bulunmaktadır. Ayrıca güneş yanıklarına karşı kullanılmaktadır.


Beraber kullanıldığında uyumlu olan diğer yağlar: Tatlı Badem, Ylang Ylang, Susam, Kuşburnu Çekirdeği.


Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. 


Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.