Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Kekik Uçucu Yağı- 10 Ml

%41
Alfheim Aromaterapi Alfheim Kekik Uçucu Yağı- 10 Ml
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
440,00₺
261,00₺
Vergiler Hariç: 217,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Kekik Yağı Nasıl Kullanılır?

 Sıcak, baharatlı, otsu ve güçlü bir kokuya sahip olan Kekik yağı, buhurdanlık, aroma lambaları ve difüzörlerde atmosferinizi arındırmak için kullanılabilir. Güçlü antiseptik özelliği, bulaşıcı organizmalara karşı değerli ve %100 doğal koruma sağlar.

Akne, yağlı ve sivilceye meyilli ciltler için cilde destek olur. Kekik uçucu yağı, arındırıcı etkisiyle selülit görünümünün giderilmesinde yardımcı olabilir. Antibakteriyel, antifungal ve antienflamatuvar etkisine sahip güçlü antiseptiktir.


Difüzyon: Seçtiğiniz difüzörde 3-4 damla kullanın. Sinerjisi ile uyumlu diğer yağlar: Fesleğen, Tarçın Kabuğu, Karanfil Tomurcuğu, Okaliptüs, Lavanta, Biberiye.


Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.