Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Relief Masaj Yağı- Uçucu Yağ Karışımı- Orman Kokulu Dinlendirici Masaj Yağı- 100 Ml

%6
Alfheim Aromaterapi Alfheim Relief Masaj Yağı- Uçucu Yağ Karışımı- Orman Kokulu Dinlendirici Masaj Yağı- 100 Ml
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
750,00₺
706,50₺
Vergiler Hariç: 588,75₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Relief Vücut Masaj Yağı Nasıl Kullanılır?

Alfheim Relief Masaj Yağı, sıcak, çiçeksi ve derin dinginleştirici kokusu ile tüm zevklere hitap eden uyumlaştırıcı bir enerji verir. Rahatlatan masaj yağı, aynı zamanda derinlemesine cilt bakım sağlar. Uygulama yapılacak bölgeye masaj yoluyla uygulanır. Sprey kapağı sayesinde pratik olarak uygulanır ve saklanır. Profesyonel ve amatör masaj uygulamaları için idealdir. Seçkin spa ve masaj salonlarının tercih ettiği Relief Masaj Yağı, ruh alanında da rahatlatıcı ve cesaret vericidir. Rahatlatıcı enerjisi sayesinde kötü düşüncelerden arınarak sükunet ve huzur ortamı sağlar.

İçindekiler

Fraksiyonlanmış Hindistan Cevizi Yağı, Günlük yağı, Lavanta Yağı, Portakal yağı, Papatya yağı, E vitamini, Fesleğen yağı, Ylang ylang yağı, Adaçayı yağı.

%100 saf ve doğal aromaterapi yağlarının etkili sinerjik harmanları ile ruh halini yükselterek neşe verir.


Relief Masaj Yağı Faydaları

Cilde hızlı ve derinlemesine bakım sağlar. Cildin gençlik mekanizmasını destekleyerek rahatlatıcı ve gençleştirici bir masaj deneyimi sunar. Çatlak ve selülit gidermede etkilidir. Yatıştırıcı ve gevşeticidir.

Ruhsal alanda meditatif etkili olan fesleğen masaj yağı harmanında yer alır. Lavanta yağı sakinleştirici etkisiyle stresi azaltmada yardımcı olur. Adaçayı masaj yağı karışımına uyanıklığı arttırıcı etkisi ile dahil olur.


Relief Masaj Yağı Niçin Kullanılır?

Bedensel ve ruhsal alanda gevşemek ve rahatlamak isteyenler için idealdir. %100 doğal yağlar ile cilt bakımı sağlarken, kokusu ruh halinizi yükselterek dengeler. Aktif bir farkındalık kazanmanıza yardımcı olur.


Relief Masaj Yağı Katkı Maddesi İçerir mi?

Katkı maddesi içermez. Relief Vücut Masaj Yağı %100 doğal ve saf aromaterapi yağlarının etkili sinerjik harmanı ile oluşturulmuştur.

Fraksiyonlanmış Hindistan Cevizi Yağı Bazında Relief Masaj Yağı

Fraksiyonlanmış Hindistan cevizi, küçük Laurik asit yağ molekülleri sayesinde sinerjik etkili yağların daha iyi bir araya gelmesini sağlar. Ciltte hızla emilir ve cilt metabolizmasını destekler. Nem kaybını önleyerek uzun süreli nemlilik ve ipeksi bir doku verir.

Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.