Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Sarı Kantaron Maseratı Taşıyıcı Sabit Yağı Sarı Kantaron Yağı Aromaterapi 100 Ml

%37
Alfheim Aromaterapi Alfheim Sarı Kantaron Maseratı Taşıyıcı Sabit Yağı Sarı Kantaron Yağı Aromaterapi 100 Ml
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
450,00₺
283,50₺
Vergiler Hariç: 236,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

 İnsanlar çağlar boyunca bitkilerin faydalarını bulmaya çalışmıştır. İnsanların en çok fayda sağladığı bitkilerin başında sarı kantaron gelir. Ülkemizde de yetişen sarı kantaron bitkisinin çiçeklerinden sarı kantaron yağı elde edilir. Sarı Kantaron Maseratı, maserasyon yöntemi kullanılarak üretilir. Sarı Kantaron Maseratı, kendine özgü, doğal ve hoş bir kokuya sahiptir. Hoş bir kokuya sahip olması sayesinde, sarı kantaron yağının faydalarına ek olarak güvenle kullanmanızı sağlar.


Sarı Kantaron Yağı Ne işe Yarar?

Sarı kantaron Maseratı, insan vücudunda oluşan çeşitli rahatsızlıklarda iyileştirici etki göstermektedir. Bu yüzden yaygın bir kullanıma sahiptir.


Sarı Kantaron Yağı Faydaları

Sarı Kantaron Maseratı, cildi sıkılaştırarak yaşlanmayı geciktirir ve ciltte oluşan yara, yanık ve leke görümünü azaltır. Ciltte oluşan enfeksiyonlarda iyileştirici etkisi vardır. Cildi nemlendirir. Cildinizin parlak ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur. Saçın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar ve kepek sorunlarını azaltır. Saç dökülmesine karşı etkilidir.


Sarı Kantaron Yağı Maseratı Nasıl Kullanılır?

Sarı kantaron yağı cilde faydaları, yağın içerdiği zengin bileşenler sayesindedir. Sarı Kantaron Maseratı, ciltte oluşan egzama, sedef gibi rahatsızlıklarda kullanılabilir.


Sarı kantaron yağı nasıl kullanılır?

Egzama gibi çeşitli cilt problemlerinde, sorunlu bölgeye masaj yapılarak uygulanabilir. Günde birkaç kez uygulanabilir. Yüz için üç damlaya kadar, vücut için 10 damlaya kadar elinize damlatarak uygulayabilirsiniz. Temiz cilde uygulanmalıdır. Alfheim markasının doğal, koruyucu ve boya içermeyen Sarı Kantaron Meseratı ürününü, hassas bir cilde sahip olan kişiler de güvenle kullanabilir. Alfheim Aromaterapi markası tüm cilt tipleri için uygundur.


Sarı Kantaron Yağı Maseratı Saça Nasıl Uygulanır?

Sarı kantaron yağının saça faydaları sadece saç dökülmesi, kepek sorunlarının çözümüyle sınırlı değildir. Saçı güçlendirir ve gürleştirir.


Sarı Kantaron Maseratı duşa girmeden önce saçın hem dibine hem de uç bölgelerine uygulayarak, saç maskesi olarak kullanılabilir. Bir saat beklettikten saçınızı yıkayıp, arındırmalısınız. Şampuan ya da saç kreminize bir iki damla damlatıp kullanabilirsiniz.


Sarı Kantaron Yağı Maseratı Katkı Maddesi İçerir mi?

Alfheim ürünü olan Sarı Kantaron Maseratı tamamen doğaldır. Hiçbir katkı ve koruyucu maddesi içermez. Yapay koku barındırmaz.


Uygulama: Sarı Kantaron Yağını yeterli miktarda alarak temiz cildinze ya da saçınıza masaj yaparak uyguladığınızda besler ve nemlendirir. Yapay koku, boya ve koruyucu içermez.


 Uyarılar:

Sadece harici kullanım içindir. Göz ve çevresi gibi hassas bölgelere temasından kaçınılmalıdır. Çocuklardan uzak, serin ve kuru yerde kapağı kapalı olarak saklayınız. Çocuk ve hamileler kullanmadan önce sağlık profesyonellerine danışmalıdır.
Sarı Kantaron Yağı cildinizin ışığa karşı hassasiyetini arttırabilir. Harici kullanımından sonra güçlü güneş ışınlarından korunun.

Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.