Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Alfheim Vitalizing Body Massage Oil - Profesyoneller Için Masaj Yağı - 250 Ml

Yeni%57
Alfheim Aromaterapi Alfheim Vitalizing Body Massage Oil - Profesyoneller Için Masaj Yağı - 250 Ml
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
1.670,00₺
2.628,00₺
Vergiler Hariç: 2.190,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Ferah, yenileyici bir vücut bakımı sunar. Doğal besleyiciler ve aromatik özlerin hoş bir karışımı ile yaratılmış enerji verici formülü, yorgun cildi yatıştırmaya yardımcı olur; cildi dengeli, nemli ve aydınlık bırakır.
 
İçindekiler:

Dolaşım düzenleyici & Hücre yenileyiciler:
Kuşburnu Çekirdeği, Itır Çiçeği
 
Besleyiciler & Nemlendiriciler:
Vitamin E, Susam, Kenevir, Hodan, Gece Mumu, Jojoba ,Hindistan Cevizi
 
Canlandırıcı& Tazeleyiciler:
Bergamot kabuğu, Yasemin, Ylang Ylang, Portakal, Lavanta, Paçuli, Karanfil
 
Nasıl Kullanılır?
Rahatlatıcı bir spadan ya da duştan sonra günlük olarak uygulayın.
1. Adım
Avuç içine az miktarda ısıtın ve dairesel hareketlerle istenen bölgelere nazikçe masaj yapın.
2. Adım
Saç derisi ve kafa masajı için parmak uçlarına bezelye büyüklüğünde bir miktar alın; şakaklara ve alına hafifçe masaj yapın.
 
*Bu ürün,  %100 doğal uçucu ve taşıyıcı yağlarla formüle edilmiştir: Sentetik boya, parfüm, mineral yağ, alkol ve kimyasal koruyucu içermez.

Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.