Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Banyo Tuzu

Tilia Skinfood Banyo Tuzu
En Geç 22-02-2024 Perşembe kargoda
200,00₺
Vergiler Hariç: 166,67₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçeriğinde bulunan mineralli tuzlarla ve rahatlatıcı lavanta kokusuyla vücudun dinlenmesine, rahatlamasına ve enerjisini yeniden kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca içeriğindeki tatlı badem yağı ile cildin yumuşamasına yardımcı olur.

Sıcak su dolu küvete 2-3 kaşık atılarak ya da sadece ayak banyosu için kullanılabilir.

Ingredients: Sodium Chloride, Magnesium Sulfate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Rosa Gallica Flower, Jasminum Officinale Flower, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Lavandula Angustifolia Oil

200 ml

Kapak açıldıktan sonra kullanım ömrü 1 yıldır.

Kuru, serin, nemsiz ve ışık almayan ortamda saklanmalıdır. Harici kullanım içindir. Islak elle dokunmayınız. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.