Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


BEYORGANİK Ezogelin Çorbası-300gr

Beyorganik Gıda BEYORGANİK Ezogelin Çorbası-300gr
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
49,40₺
Vergiler Hariç: 44,91₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

YÖRE: EGE VE DOĞU ANADOLU BÖLGESİ

 
DİKKAT!!!: Organik ürünler hiç bir koruyucu ve katkı maddesi içermediği için serin buzdolabı ortamında saklanması gerekmektedir.
 
 Eser miktarda GLUTEN içerir.
 
Tarif: Ezogelin Çorbası
 
1 Yemek Kaşığı Biber Salçası
1 Yemek Kaşığı Tereyağ
2 Su Bardağı Su
4 Yemek Kaşığı BEYORGANİK Ezogelin Çorbası
Kimyon
Nane
Pul Biber
Tuz
1 kaşık tereyağı tencerede eritilir ve biber salçası tencereye eklenir. Daha Sonra 2 su bardığı suyu tencereye dökünüz. Kısa süre sonra 4 yemek kaşığı BEYORGANİK ezogelin çorbasından ilave ederek homojen hali elde edilene kadar karıştırınız. 15 dakika karıştırarak pişiriniz. Ateşi kapatmadan kimyan, nane, pul biber, ve tuz ilave ediniz.
 

Afiyet Olsun su ilave ediyoruz Ardından Bir yemek kaşığı BEYBEYBİ Ezogelin çorbası ilave ediyoruz çırpıcı ile içinde pütür kalmayacak şekilde karıştırıyoruz kaynamaya başladıktan sonra 3-5 dakika daha karıştırıp ocaktan alıyoruz.

Afiyet olsun :)

Üretim Aşaması

•            Sözleşmeli çiftçilerimizle ürettiğimiz sebzeler özenle seçilir ve gerekli kalite kontrol aşamalarından sonra Türk Gıda Kodeksi - Gıda Güvenliği kurallarına uygun olarak kurutma işlemi yapılır.

•            Bu süreç tamamlandıktan sonra nem oranı düşürülmüş kuru sebzeler hijyen kurallarına uygun şekilde değirmende parçalanır.

•            Elde edilen sebze kuruları oranlarına göre bakliyat ile karıştırılıp nem bariyerli, gıdanın tazeliğini ve hijyenini koruyacağı özel olarak üretilmiş doypack ambalajlar ile paketlenir.

•            Paketlenen ürünler Fx Food Kalite Kontrol Planına göre son kontrolden geçerek satışa sunulur.

Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.