Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Renkli Cam Mataralar

Şeffaf cam mataralar, renkli cam mataralar, beyaz cam mataralar ve desenli cam matara modelleri ile içeceğinizi her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Boyalar sadece mataranın dışında bulunur ve iç kısmında hiçbir boya kullanılmamıştır. Cam olmaları sebebiyle organiktirler ve BPA, kurşun ve kadminyum içermezler. Kıvrımlı şekilleri sayesinde kolay bir şekilde tutulabilir ve elde taşıma kulpu vardır. Kalın camdan yapıldığı için kırılması kolay olmayan cam mataralar, doldurulması ve içilmesi kolay bir şekilde tasarlanmıştır. Mataralar sport kapaklıdır. Createrra’da bu birbirinden güzel renkli cam matalarını bulabilirsiniz.


Granit Cam Mataralar

Farklı renklerdeki organik granit cam matara modelleri sayesinde içeceklerinizi istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Zararsız olan boyalar, mataranın sadece dış kısmının boyalı olması sebebi ile mataranın iç kısımda bulunmazlar. Sızdırma ve koku yapma gibi problemlere sebep olmazlar. Kırılması zor olan kalın camdan yapılmış olan mataralar, hem şekilleri hem de taşıma kulpu sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Mataralar sport kapaklıdır.


Cam Mataralar Sağlıklı Mıdır?

Cam mataralar, bütün matara çeşitleri arasından en sağlıklı olan matara çeşididir. Plastik ve alüminyum mataralar içerisinde bulunan içeceğe , zararlı kimyasalların geçmesine sebep olur. Cam mataralar ise içerisindeki içeceğe koku, tat ve kimyasal geçirmez. Temizlemesi de çok kolay cam mataralar, hem elde hem makinede yıkanabilir. Kırılmasından endişelenerek pek tercih edilmeyen cam mataralar, dışarısına kumaş bir kılıp geçirilerek korunabilir. Aynı zamanda içi cam, dışı ise plastik veya silikondan yapılan cam matara çeşitlerini de bulmanız mümkün.