Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Canım Ailem Kapı Numarası Pano Kişiye Özel Tasarım

Serpil's Atelier Canım Ailem Kapı Numarası Pano Kişiye Özel Tasarım
En Geç 05-08-2024 Pazartesi kargoda
343,22₺
Vergiler Hariç: 286,02₺
Gökkuşağı
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

LÜTFEN AÇIKLAMALARI OKUMADAN SİPARİŞ OLUŞTURMAYINIZ.

KİŞİYE ÖZEL HAZIRLANAN ÜRÜNDÜR VE VERİLEN EKSİK / HATALI BİLGİ SEBEBİYLE HAZIRLANMIŞ ÜRÜNLERDE ASLA DÜZELTME YAPILMAYACAK, İADE KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜST KISIMDA GÖRDÜĞÜNÜZ NOT KISMINA *** AİLE TOPLAM KAÇ KİŞİ? *** ANNE SAÇ RENGİ *** BABA SAÇ RENGİ *** ABLA / AĞABEY SAÇ RENGİ *** KARDEŞ KIZ / ERKEK SAÇ RENGİ *** İKİZ ÇOCUK KIZ / ERKEK SAÇ RENGİ *** KAPI NUMARASI / AİLE İSİMLERİNİ ************** YAZMAYI UNUTMAYINIZ.**** KİŞİLERDE GÖZLÜK VARSA VE EVDE EVCİL HAYVAN VARSA YAZILABİLİR.******(SAÇ MODELİ, ELBİSE MODELİ, ŞİŞMAN, ZAYIF...VS DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR, MODEL FİGÜRLERİ STANDARTTIR.) Materyal: Ahşap Pano üstünde seramik kil dekorlu Uzunluk: 25cm Genişlik: 10cm Numara, isim panomuz, dış kapınızın uygun olan yan duvarına, kapı zili üstüne yada sizin uygun bulacağınız herhangi bir bölüme asılabilir. Asma aparatı vardır. ** Yüksek kalitede malzemeler kullanılarak, titizlikle yapılmaktadır. Tüm ürünler el yapımıdır ve küçük pürüzler , renk tonunda küçük farklılıklar olması olağandır. Kişiselleştirilmiş ürün olduğu için iade talep edilemez. Kapı numarası panolarımız; diğer iç mekan tasarım ürünlerinin aksine -Dış Mekanda- kullanılacağı için nem ve güneşe karşı yüksek koruyucu vernik uygulanır. İlk gün cila kokusu olabilir fakat geçicidir.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.