Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Çapraz Askılı Fermuarlı Kanvas Çanta | Sütlü Kahve

Yeni
Vaye Handmade Çapraz Askılı Fermuarlı Kanvas Çanta | Sütlü Kahve
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
720,00₺
Vergiler Hariç: 720,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Organizer Çanta’nın boyutları 22 cm x 17 cm x 7 cm’dir.

Organizer çantalar olabilecek en doğal ve kullanışlı materyallerden üretilmiş olup; kumaşı %100 pamuk Kanvas, aparatları ve fermuar kısmı geri dönüştürülebilir metallerden üretilmiştir. Aparat, fermuar gibi çantada kullanılan malzemelerde ve üretim aşamasında plastik kullanılmamıştır. 

Organizer Çanta’nın boyutları günlük kullanıma oldukça uygun tasarlanmıştır. Çanta içerisine cüzdan, telefon, güneş gözlüğü, anahtar ve daha fazlası rahatlıkla sığabilmektedir.

Ayarlanabilir sapı 110 cm’dir ve kancaların takılıp çıkartılabilir olması özellikle günümüzde oldukça yaygın olan X-Ray cihazlarından geçişlerde ve daha birçok alanda çantanın takılıp çıkarılmasını oldukça kolaylaştırmakla birlikte yine pek çok alanda kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Fermuar ve aparatlarda seçilen metal sayesinde uzun vadeli kullanımlarda paslanma, bozulma gibi problemlerin önüne geçilmeye çalışılmıştır.

Çantanın iç kısmında ise bir adet cep ve su bazlı boyalar ile tek tek yapılan baskılar bulunmaktadır. İçerisindeki cep her türlü kart, anahtar ve bozuk paralarınıza çanta içinde ulaşımı kolaylaştırması amacıyla tasarlanmıştır.

“Her şey için çanta!” sloganımıza tüm bu yenilemelerle yeni bir soluk getirip “Her şey için, her açıdan kullanışlı çanta!” diyoruz :)