Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Hydrashake Daily Face Mist - Nemlendirici Ve Canlandırıcı Mist& Tonik 150 Ml

Deauty Skin Hydrashake Daily Face Mist - Nemlendirici Ve Canlandırıcı Mist& Tonik 150 Ml
Marka : Deauty Skin
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
549,00₺
Vergiler Hariç: 457,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

NEDİR:

Cilt için faydalı vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş Hydra-Shake Face Mist cildinizi nemlendirip, aydınlık bir görünüm verirken ayrıca cilt bariyerinizi de güçlendirir. İçeriğindeki doğal bileşenler ile günün her saatinde cilde ferahlatıcı nem vermek için tasarlanmış, derin nemlendirici bir formüle sahiptir.

NEDEN ÖZEL:

·     Hydra Shake Face Mist ‘in içeriğinde bulunan Salatalık özü (cucumis sativus fruit extract) yaşlandıran ya da cildin yorgun görünmesine neden olan hücreler üzerinde etkilidir. Gözaltı şişkinliklerini yok ederek, renk tonlamasını dengeye sokar.

·     İçeriğinde bulunan Süt Proteini (Milk Protein) cildinizi ferahlatırken nemlendirir. Bu protein sayesinde hücreler yenilenerek kendi içinde yüksek onarım sağlar. Süt Proteini, yaşa bağlı olarak gelişen kırışıklıkları geciktirerek kolajen üretiminin artmasına yardımcı olur.

·     Hydra Shake Face Mist ‘in içeriğindeki Yeşil Çayın (green tea extract) anti-inflamatuar ve antioksidan yapıda olması, cildin pürüzsüz ve yenilenmiş görünmesine katkıda bulunur.

·     Bal (honey) cildinize B vitamini takviyesinde bulunarak cildinizi onarır. Aynı zamanda C vitamini de barındıran Bal (honey) kuruluğa bağlı olan kaşıntılarda da etkilidir.

·      Afrika’da yetişen ve de “ölümsüzlük bitkisi” olarak adlandırılan Aloe Vera, M.Ö. 1500 yıllarında Mısır’da birçok cilt sorununun tedavisinde kullanılmaktaydı. Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın cildini taze tutmak için Aloe Vera ile yaptırdığı masajların tüm etkisi şimdi Hydra Shake Face Mist ile mümkün. Aloe Vera özü (aloe barbadensis leaf juice powder) sebum dengeleyici özelliği sayesinde, yağlı ciltlerin parlama sorununa çözüm olur. Ayrıca doğal ve güçlü bir nemlendirici olan Aloe Vera, kuru ciltler için de vazgeçilmez bir nem kaynağıdır.

CİLT TİPİ: Kuru, normal, karma ve yağlı cilt tipleri için uygundur.

UYGULAMA: Sabah ve akşam temiz cilde (yüz) uygulayın. Gün içerisinde arzu edilen her an yenilenebilir.

BİLMEK GÜZEL:

•       Temiz kozmetik, Bio-kozmetik, Çevre dostu, Sürdürülebilir, Sülfatsız & Parabensiz

•       Onarma, Bariyer güçlendirme, Gözenek sıkılaştırma, Nemlendirme

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.