Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Kolonya

Tilia Skinfood Kolonya
En Geç 23-02-2024 Cuma kargoda
200,00₺
Vergiler Hariç: 166,67₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Bu ferahlatıcı ürün doğal limon, portakal, mandalina ve lavanta uçucu yağı içerir. Nemlendirici etkisiyle cildi kurutmadan ferahlık ve temizlik sağlar. Yüzde 80 alkol içeriğiyle ve nemlendirici etkisiyle cildi kurutmadan ferahlık ve temizlik sağlar.

İhtiyaç duydukça ellere uygulayınız. Kullanmadan önce çalkalayınız.

Ingredients: Alcohol Denat (Tarımsal Kökenli Alkol), Aqua, Glycerin, Citrus Limon Peel Oil, Citrus Sinensis Peel Oil, Citrus Reticulata Peel Oil,Lavandula Angustifolia Oil

100 ml

Kuru, serin, nemsiz ve ışık almayan ortamda saklanmalıdır. Islak elle dokunmayınız. Harici kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.