Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Love (Kalp Çakra Yağı)

Tilia Skinfood Love (Kalp Çakra Yağı)
En Geç 23-02-2024 Cuma kargoda
150,00₺
Vergiler Hariç: 125,00₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Çakralar, omuriliğimiz boyunca sıralanmış olduğu düşünülen 7 temel enerji merkezimizdir. Kalp çakra 7 çakra merkezimizden dördüncüsüdür ve göğsün ortasında yer alır. Kalp çakra sevgi, şefkat, merhamet, uyum ve şifa vermeyi temsil eder. Sağlıklı çalıştığında kişi sevgi alışverişinde dengeyi sağlamayı, başkalarının ruhuna dokunmayı ve yaşamı sevgiyle kabullenmeyi deneyimlerken, dengesi bozulduğunda kişi kendinin ve başkalarının duygularına karşı kayıtsız, sevgisiz ve merhametsiz olabilir. Elementi hava, rengi yeşildir. Dokunma duyusu ile bağlantılıdır. Her bir çakranın frekansı ile uyumlu çalışan uçucu yağlar bulunmaktadır.

LOVE kalp çakra ile uyumlu yağlar ve jojoba sabit yağı ile hazırlanmıştır. Dengelenmek istenen çakra merkezi masaj yoluyla uyarabilir veya bilek içi gibi nabız noktalarına sürülebilir.

Ingredients: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Vanilla Planifolia Fruit Oil

10 ml

Kullanım süresi kapak açıldıktan sonra 12 aydır.

Kuru, serin, nemsiz ve ışık almayan ortamda saklanmalıdır. Harici kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.