Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Misedor 3 Lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 500 Ml

Misedor Misedor 3 Lü Set Vip Doğal Genel Temizlik Sıvısı 500 Ml
Marka : Misedor
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
419,90₺
Vergiler Hariç: 349,92₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
 • Misedor 3 lü Set Vip %100 DoğalUltra Konsantre Genel Temizlik Sıvısı 500 mlevinizin her yerinde tabandan tavana, silinebilir ve yıkanabilir her alanında güvenle kullanılır. İçerdiği aktif maddeler doğada biyolojik olarak parçalanır ve çevre kirliliğine yol açmaz.
 • Misedor VIP Ultra Konsantre Genel Temizlik Sıvısı, mikro parçalama özelliği sayesinde her türlü kir ve yağın molekül yapısını bozarak, derinlemesine temizlik sağlar ve çok kolay durulanır.
 • Misedor Vip; temizlik yapılan yüzeylerde gözle görülür fark sağlar ve temizlik sonrası rahatsız edici kalıntı bırakmaz.
 • Misedor Vip, ellerinize zarar vermez, cildinizi yıpratmaz, içerisindeki bitkisel koruyucular ile cildinizi korur. Alerjik problemi olan kullanıcılar, bu ürünü güvenle kullanabilir.
 • Vip Ultra Temizlik Sıvısı içerisinde, insan sağlığına zarar verebilecek zararlı kimyasallar bulunmamaktadır.
 • En hassas yüzeylerde dahi güvenle kullanılacak şekilde formüle edilmiştir.
 • Misedor Vip Genel Temizlik Sıvısını, sıcak su ile kullanmak ürünün temizleme gücünü arttırır. Püskürtmeli aparatla temizlik yaparken dikkat edeceğiniz husus; solüsyonu iyice çalkalayın,5- 10 cm uzaklıktan temizleyeceğiniz yüzeye püskürtün ve Misedor Mikrofiber temizlik bezi yardımı ile yüzeyi silin. 
 • Misedor Vip Genel Temizlik Sıvısı anstatik özelliğe sahiptir, temizlik yapılan tüm alanlarda kirlenmeyi geciktirir. Özel Konsantre formülü ile ekonomiyi evinize getirir.
 • Kullanım Alanları;
 • Evinizdeki tüm halılarda silme ve yıkama işlemi yapabilirsiniz,lekeleri çıkarabilirsiniz.Özellikle halılarda oluşan;çay-kahve - vişne - nar - çilek - mürekkep - tükenmez kalem her türlü boyalı kalem - ketçap-salça-mayonez zeytin-yemek lekeleri ve yağlı lekelerde oldukça başarılıdır. (En iyi sonucun alınması için; lekeli bölgeye başka bir ürün ile uygulama yapılmadan, ilk leke temizleme uygulaması VİP Ultra Temizlik Sıvısı ile yapılmalıdır.)
 • Koltuk döşemelerinizi silin ve lekeli bölgeleri temizleyin. Halı temizlemede sayılan tüm leke çeşitleri, koltuk ve döşemeler içinde geçerlidir. Misedor Vip Genel Temizlik Sıvısı koltuk ve döşemelerinizi mükemmel temizler.
 • WC- Banyolarınızı temizleyin.
 • Günlük hafif yağlarda mutfaklarınızda kullanın. Mutfak dolaplarını, buzdolabınızı, mutfak fayanslarınızı, ocak vs. alanları ve mutfak tezgahınızı rutin olarak temizlemede VİP Ultra Temizlik sıvısını güvenle kullanabilirsiniz.
 • Parke-marley yer karoları, laminant yüzeyleri granit yüzeyleri temizlemede kullanabilir ve mükemmel sonuç alabilirsiniz.
 • Saten boyalı duvarlarınızda, silinebilir duvar kağıtlarında, fayanslarda güvenle kullanabilirsiniz. Silme işlemi sonrasında durulama ve kurulama gerektirmez, dalga-iz oluşturmaz.
 • Çamaşırlarınızda oluşabilecek çay, kahve, meyve lekesi, çikolata vs. lekelerde lekeye püskürterek, lekeli çamaşırı makineye atabilirsiniz. Deterjan gözüne ilave edeceğiniz 3 kapak kadar VİP Ultra Temizlik Sıvısı çamaşırlarınızın temizleme oranını artıracaktır.
 • Tül,perde ve çamaşırlarınızın ön yıkamasında kullanabilirsiniz.Makinenizin ön yıkama gözüne ilave edeceğiniz 3 kapak kadar Vip Ultra Temizlik Sıvısı,çamaşırlarınızın 2.ana yıkamaya(toz-kir-is vb.)daha arınmış bir şekilde geçişini sağlayacaktır. Misedor Vip Genel Temizlik Sıvısı ; insan sağlığına ve doğaya zarar vermez, bitkileri öldürmez, denizleri kirletmez ve denizde yaşayan canlılara zarar vermez. 
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.