Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Misedor Dark Amber Çubuklu Oda Kokusu 120 Ml

Misedor Misedor Dark Amber Çubuklu Oda Kokusu 120 Ml
Marka : Misedor
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
399,90₺
Vergiler Hariç: 333,25₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Misedor Dark Amber Çubuklu Oda Kokusu 120 ml Misedorun benzersiz Dark Amber Çubuklu Oda Kokusu, evinizin her köşesine sıcaklık ve zarafet katmak için tasarlanmıştır. Bu özel ürün, odunsu ve baharatlı notalarıyla zenginleştirilmiş çekici ve uzun süre kalıcı bir koku sunar. Koku Notaları: Üst Nota: Bergamot, Greyfurt. Orta Nota: Menekşe, Kimyon. Dip Nota: Sedir ağacı, Bangal ağacı, Sandal ağacı, Paçuli, Odunsu Kara Kehribar. Özellikler ve Faydalar: Hızlı ve Etkili: Çubuklar sayesinde hızla kokuyu yayarak mekânınızı sarar. Uzun Süre Kalıcı: Yoğun formülü sayesinde uzun süre kalıcı bir koku sağlar. Şık ve Dekoratif: Zarif şişesi ve çubukları, herhangi bir dekorasyona mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Kullanım Önerisi: Şişenin ağzını çıkarın ve çubukları içine yerleştirin. Çubuklar kısa sürede emilir ve kokuyu yaymaya başlar. İhtiyaca göre çubukları düzenli olarak çevirerek koku yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz. Misedor Dark Amber Çubuklu Oda Kokusu, evinizin her alanında sıcaklık ve zarafet hissi yaratırken, aynı zamanda şık bir dekorasyon öğesi olarak da hizmet verir. Bu eşsiz kokuyu deneyerek, mekânınıza benzersiz bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Dekoratif cam şişe ve yedek şişe ile sunum yapılmıştır. Yedek şişenin kapağını açınız, dekoratif cam şişe içerisine istediğiniz miktarda dikkatlice boşaltınız ve çubukları şişenin içine yerleştiriniz. Ürün azaldıkça şişenin üzerine ilave edebilirsiniz. Çubukların kokuyu tamamen emmesi için 12 saat yeterlidir. Kuruyan çubukları ters çevirerek kokunun daha iyi yayılmasını sağlayabilirsiniz. Çubukları lütfen yakmayınız. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat ediniz. Koku buharlaşarak ortama yayılmaktadır. Mum ve tütsü yakarak kullanmayınız. Güneş ışığından koruyun ve serin yerde muhafaza ediniz. FRAGRANCE NOTES / Top Note / Fresh - Bergamote, Grapefruit. Heart Note / Floral Aromatıc - Violette, Cumin. Base Note / Woody Ambery - Cedarwood, Bangalwood, Sandalwood, Patchouly, Dark Amber. KOKU NOTLARI / Üst Nota / Fresh - Bergamot, Greyfurt. Kalp Not / Çiçeksi - Menekşe, Kimyon. Dip Not / Odunsu Kehribar - Sedir ağacı, Bangal ağacı, Sandal ağacı, Paçuli, Kara Kehribar. İÇİNDEKİLER / INGREDIENTS: Etanol/Ethanol (CAS# 64-17-5), Oksidipropanol/Oxydipropanol (CAS# 25265-71-8), Parfüm/Perfume (alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamal, Eugenol, Limonene, Linalool)
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.