Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Misedor Gül Bahçesi Oda Kokusu Ve Çamaşır Parfümü 330 Ml

Misedor Misedor Gül Bahçesi Oda Kokusu Ve Çamaşır Parfümü 330 Ml
Marka : Misedor
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
269,90₺
Vergiler Hariç: 224,92₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
 • Misedor Gül Bahçesi Oda Kokusu ve Çamaşır Parfümü 330 ml 
 • Misedor Gül Bahçesi Oda Kokusu Kalitesi ve Yoğunluğu ile Kötü Kokuları Yok Eder.
 • Misedor Gül Bahçesi Oda ve Çamaşır Spreyi ile güllerin doğadan gelen taze esintisini evinize getirirek, evinizin tüm odalarının ve yumuşak yüzeylerin ferah kokmasını sağlar. Hem hava hem de kumaş yüzeylerde kullanım için uygundur.
 • Oda, Ortam ve Çamaşırlarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz Gül Kokusu.. Artık evinize sinen kötü kokular Misedor Gül Bahçesi Oda ve Çamaşır Parfümü ile kabus olmaktan çıktı.
 • Yalnızca havaya 1 defa sıktığınızda bile oda içerisindeki tüm kötü kokuları hapseder.


 • KOKU NOTLARI:
 • Üst Not:Citrus, Limon, Bitkisel Notlar, Yeşil Yapraklar.
 • Orta Not:Çiçeksi Notlar, Pembe ve Beyaz Güller, Orrıs.
 • Dip Not:Çam, Ahşap, Meyvemsi Notlar, Mask.


Kokuların herkesin hayatında son derece büyük bir öneme sahip olduğu bilinen bir gerçektir. Koku alma duyusunun insanın sahip olduğu duyular içinde edindiği yer oldukça değerli ve özel olarak kabul ediliyor. Tüm yaşamsal faaliyetleri etkileyen bu önemli duyu, nefes alınan her saniye işlevini sürdürüyor ve alınan hoş kokuların pek çok davranışı etkilediği söyleniyor. Zihninizi yönlendirme etkisi bulunan ve davranışlarınız üzerinde olumlu etkiler bırakan kokular aynı zamanda yaratıcılığınızdan konsantrasyonunuza kadar pek çok alanda etkili görünüyor. Bu alanda sizlere yardımcı olan oda kokusu çeşitleri, zamanınızın büyük kısmını geçirdiğiniz kapalı mekanlarda iyi hissederek hoş anılar biriktirmenizi sağlıyor.

 • Kullanım Alanı: Sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlayan Misedor oda ve kumaş kokusu, tüm yaşam alanlarına ve çamaşır, havlu, kumaş gibi tekstil ürünlerine uygulanabilir. Odanın büyüklüğüne göre normal kullanımda günde üç veya dört kez istenen miktarda kullanılabilir. 


 • Kullanım Önerisi: Ürünün başlığındaki güvenlik kilidini açtıktan sonra ürünü dik tutunuz ve ilk spreyleme süresi öncesi en az 3 kere spreyleyiniz. Odanın büyüklüğüne göre bir ya da iki kez sıktıktan sonra koku hemen yayılacaktır.


 • Genel Uyarılar: Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocuklardan uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Ahşap ve cilalı yüzeyler ile temasından kaçınınız.


 • İade Koşulları: Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri; hijyen kuralları çerçevesinde belirlenen yasalar gereği ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde iade edilmelidir.

Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.