Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Misedor Powder Oda Ve Çamaşır Spreyi 500 Ml

Misedor Misedor Powder Oda Ve Çamaşır Spreyi 500 Ml
Marka : Misedor
En Geç 29-07-2024 Pazartesi kargoda
299,90₺
Vergiler Hariç: 249,92₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
Misedorun özel olarak formüle edilmiş Powder Oda ve Çamaşır Spreyi, evinizde tatlı, hafif ve ferahlatıcı bir koku deneyimi sunar. Pudra yumuşaklığında ve hoş bir tazelikle dolu olan bu sprey, odalarınızı sarmalarken çamaşırlarınıza da uzun süre hoş bir koku kazandırır. KOKU NOTALARI / Üst Not: Portakal, Lavanta, Anason. Kalp Not: Gül, Menekşe, Pudra Notaları, Gardenya Dip Not: Sandal Ağacı, Tonka Fasulyesi, Paçuli. FRAGRANCE NOTES / Top Note: Orange, Lavender, Anise. Heart Note: Rose, Violet, Powder Notes, Gardenia. Base Note: Sandalwood, Tonka Bean, Patchouli. Özellikler ve Faydalar: Çift Etkili Formül: Hem odalarda kullanarak mekânınızı ferahlatır hem de çamaşırlarınıza tazelik ve hoş bir koku kazandırır. Uzun Süre Kalıcı: Yoğun formülü sayesinde uzun süre kalıcı bir koku sağlar. Pratik Kullanım: Kolayca püskürtülebilen şişesi ile hızlı ve etkili bir uygulama imkanı sunar. Misedor Powder Oda ve Çamaşır Spreyi, evinizde tatlılık ve ferahlık hissi yaratırken, aynı zamanda çamaşırlarınıza da uzun süre hoş bir koku sağlar. Bu çok amaçlı spreyi kullanarak, evinizde ve çamaşırlarınızda keyifli bir koku deneyimi yaşayabilirsiniz. KULLANIM ÖNERİSİ: Odanızın havasını değiştirmek, daha güzel kokması için kullanabilirsiniz. Spreylemek için şişenin güvenlik kapağını açınız. İlk kullanım için en az 3 kez spreyleyiniz. Her kullanımda sprey şişesini dik tutup güçlü şekilde sıkın. Odalarda kullanmak için, istenilen bölgeye püskürtün ve hoş kokusunun keyfini çıkarın. Çamaşırlarınızı tazelemek için, yıkama öncesi veya sonrası çamaşırların üzerine püskürtün ve kurumaya bırakın. Koku kalıcılığını arttırmak için spreyleme sayısını arttırabilirsiniz. Odanızın büyüklüğüne göre spreyleme sayısını arttırabilirsiniz. İÇİNDEKİLER / INGREDIENTS: Alcohol Denat.(Cas No:200-578-6), Aqua (Cas No:7732-18-5), Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citronellol, Amyl Cinnamal, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Limonene, Eugenol, Hydroxycitronellal.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.