Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Natumora Bitki Çayı Set-01(Yapışkan Andız Otu,Açlık Otu,Isırgan Otu,Civanperçemi)

Natumora Natumora Bitki Çayı Set-01(Yapışkan Andız Otu,Açlık Otu,Isırgan Otu,Civanperçemi)
Marka : Natumora
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
1300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
88,88₺
Vergiler Hariç: 88,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
  • Bitki Çayı Set 01 (Yapışkan Andız Otu 20g, Açlık Otu 40g, Isırgan Otu 20g, Civanperçemi 30g)
  • Manisa, Kırkağaç'dan özenle toplanan, hijyen standartlarında kurutulup paketlenen bitki çaylarından üretilmiştir.
  • Yapışkan Andız Otu Hazırlanışı: 1 litre suya  1 tatlı kaşığı ot koyun ve 10-15 dakika kapağı kapalı olarak kaynatın. Soğuduktan sonra yapraklarını süzün. 24 saatte tüketin.
  • Açlık Otu Hazırlanışı: 1-2 tatlı kaşığı Açlık otunu, 200 ml ölçüdeki kaynar suyun içine atın. 5 dakika demlemeye bırakın, süzerek tüketin.
  • Isırgan Otu Hazırlanışı: 1 tatlı kaşığı Isırgan Otu 1 bardak kaynamış suya koyun. 5 dakika demleyin, süzerek tüketin. 
  • Civanperçemi Hazırlanışı: 1 tatlı kaşığı Civanperçemini 200 ml. kaynamış suya ilave edin. Üstü kapalı olarak  5 - 10 dakika demleyin, süzerek tüketin.
  • Demleme yöntemi ile hazırlamanızı tavsiye ederiz.
  • 4 adet Karton Pencereli ambalaj
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.