Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Nuts'all Matchalı Fıstık Ezmesi – 280 Gr

Nuts'all Nuts'all Matchalı Fıstık Ezmesi – 280 Gr
Marka : Nuts'all
En Geç 29-02-2024 Perşembe kargoda
154,00₺
Vergiler Hariç: 152,48₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Türkiye'de ilk kez üretilen Matchalı Fıstık Ezmesi, içerdiği antikosidanlar, sağlık yağlar ve yüksek protein ile özellikle sağlıklı beslenenler ve sporcular için önemli bir besin kaynağıdır. Ürünümüzde, Chado tarafından ithal edilen, Türkiye'nin en kaliteli Matcha Çayı kullanılmaktadır.

Matcha Çayı, içeriği nedeniyle çok faydalıdır. Tadına alışabilmek için farklı ürünlerle karıştırarak de tüketilen Matcha’nın en lezzetli kullanımlarından bir olan Nuts’all Matchalı Fıstık Ezmesi, Matcha çayından sağlayacağınız faydaları tüketmesi en pratik şekilde size sunmaktadır. Ezmeyi, kaşık kaşık yiyebileceğiniz gibi farklı tariflerde de kullanabilirsiniz.

100 gram fıstık ezmesi, 602 kaloridir ve 21 gram protein ile 9,7 gram diyet lifi içerir.

280 gram.
Katkı maddesiz.

İçindekiler: %91 Yer Fıstığı, %6 Bal, %3 Matcha

Alerjen Bilgisi: Yer fıstığı içerir. Eser miktarda fındık içerebilir.

Ürün Özel Bilgileri: Ürün üzerinde yağ ayrışması doğaldır. Tüketmeden önce karıştırınız.  Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz. Doğal olarak şeker içerir. Türk Gıda Kodeksine uygun üretilmiştir.

Nuts’all Matchalı Fıstık Ezmesi, yüksek kalitedeki yer fıstığının kimyasal işleme tabi tutulmadan ve en doğal yöntemler kullanılarak ezilmesiyle elde edilir. Lif ve protein kaynağı olan yer fıstıklarının en doğal halini, besin değeri kaybolmadan sofranıza kadar getiriyoruz. Başta kahvaltı olmak üzere her öğün tüketebileceğiniz ürünlerimiz, hiçbir şekilde palm yağı, kıvam attırıcı, koruyucu, şeker ilavesi veya tatlandırıcı içermez.

Glutensiz içeriği sayesinde sindirimi gayet kolaydır. Damak tadınıza hitap edecek lezzetiyle mutfağınızda yapacağınız birçok sağlıklı ürünün başrol oyuncusu olacaktır.

Kahvaltılık yulaf ezmesine, smoothie’lere, protein karışımlarına, kurabiye tariflerine, enerji barlarına veya protein toplarına fıstık ezmesi ekleyerek damak tadınıza hitap edecek yeni lezzetler yaratabilirsiniz

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.