Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


O'dore Karanfil Uçucu Yaği 5 Ml ( Eugenia Caryophyllus)

Odore Aromaterapi O'dore Karanfil Uçucu Yaği 5 Ml ( Eugenia Caryophyllus)
En Geç 27-07-2024 Cumartesi kargoda
113,90₺
Vergiler Hariç: 103,55₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Kimyasal Bileşikler : öjenol,öjenol asestat , izoöjenol ve karyofilen Cilde etkisi : Seyreltilerek kullanıldığında sert deri aşındırıcı,dolaşım hızlandırıcı,ısıtan ve böylece saç folliküllerini uyaran,ağrı azaltan etkileri vardır.Yağ açısından en önemli dikkat dikkat eilecek özelliği ise seyreltilmeden kullanılması gereğidir,çünkü ciddi bir tahriş edici özelliği bulunmaktadır.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Zararsız Boyama:Satıcı, üründe veya parçalarında gerçekleştirilen boyama işleminin insana ve doğaya zarar vermeyeceğini kabul eder. Yani boya malzemesi çevreye duyarlıdır ve toksik kimyasallar içermemektedir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.