Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Bebeğinizin İlk Adımında Yol Arkadaşı Olacak Patikler

Bebeğiniz adımlarına arkadaşlık edecek olan birbirinden güzel doğa dostu bebek patiklerini Createrra’da bulabilir ve en beğendiklerinizi, bebeğinizin için alabilirsiniz.

El Yapımı Bebek Patik Modelleri

Zararsız boyalarla renklendirilen, el yapımı bebek patikleri arasında bir tercih yapmanız oldukça zor olacak. Her biri eşsiz bir el işçiliği ile üretilen, birbirinden güzel bebek patik modellerini Createrra’da bulabilirsiniz.

Kısa Patikler

Kısa bebek patikler; %100 pamuk kullanılarak, el işçiliği ile Türkiye’de üretilmişlerdir. Pek çok rengi bulunan kısa patikler, zararlı boyalar ve kimyasallar kullanılmadan renklendirilmişlerdir. Bebeğiniz 3-6 aylık ise taban boyu 10 cm olan bebek patiklerini tercih ederken, 6-12 aylık ise 11 cm olanları tercih etmelisiniz. Lastikli olmaları sayesinde de bebeğinizin ayağından çıkmazlar. Doğru bir şekilde yıkanır ve kurutma makinesine atılmazlarsa, uzun bir süre kullanabilir.

Çorap Patikler

%100 pamuktan üretilen ve boğazlı olması sebebiyle çoraba benzeyen bebek patikleri, oldukça kullanışlıdır. 3-6 aylık bebekler için tek boyutta üretilen bebek patiklerinde triko kumaş kullanılmıştır. Zararlı boyalar ve zararlı kimyasallar içermezler. Zararsız boyalar ile renklendirilmiş birbirinden güzel çorap patik modellerini Createrra’da bulabilirsiniz.

Örgü Bebek Patikleri Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Örgü bebek patiklerinin pek çok özelliği bulunmaktadır. Üretimleri sırasında kullanılan ip tipinden örgü şekline kadar birçok farklılık olabilir. Aynı zamanda kullanım ömürleri ve amaçları da farklılık gösterebilir.

İp Tipi

%100 pamuk ipliğinden üretilen triko bebek pabuçları; ilmek ve kumaş yapısından dolayı bebeğinizin ayaklarını sıcak tutarlar. Bu nedenle kışları tercih edilirler.

Örgü Şekli

Sitemizdeki bebek pabuçları; ince bir işçilikle hem güzel, hem de sağlam bir şekilde örülmüştür. Bazıları kısa, bazıları çorap şeklinde örülen bebek pabuçları doğa dostu ve sürdürülebilir olarak üretilmişlerdir.

Kullanım Ömrü

%100 pamuktan üretilen bebek pabuçları, doğru ısıda yıkandığı ve kurutma makinesine atıldığı sürece uzun süre kullanılabilirler. Bebeğinizin kaç aylık olduğuna bakarak doğru bedeni seçmelisiniz. Bu da bebeğiniz patikte rahat etmesini sağlar ve kullanım süresini uzatır.

Kullanım Amaçları

Kullanım amaçlarına göre bebek patiklerini seçebilirsiniz. Örneğin kışları bebeğinizin ayaklarını sıcak tutmak istiyorsanız, çorap bebek pabuçlarını tercih edebilirsiniz. Daha ılık havalarda ise kısa bebek pabuçlarını seçebilirsiniz.

Bebek Patikleri Kullanışlı Mıdır?

İnce bir işçilikle örülen, her mevsime göre modellerini bulunan bebek patikleri oldukça kullanışlıdır. Taban ölçüsüne göre bedenleri olan ve lastikli olan bebek pabuçları, bebeğinizin ayağından çıkmaz. Aynı zamanda kaliteli olmaları sebebiyle doğru yıkandıkları sürece uzun süre kullanılabilirler.

Bebek Patikleri Bebeğimin Ayağını Sıcak Tutar Mı?

Createrra’daki bebek patikleri; triko iplik kullanılarak, sık şekilde örülmüşlerdir. Triko sıcak tutan bir kumaştır. Sık örülmesi sayesinde bebeğinizin ayağını daha da tutarlar.