Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Postbiyotik İçerikli Arındırıcı Temizleme Yağı 150 Ml

Yeni%20
The Purest Solutions Postbiyotik İçerikli Arındırıcı Temizleme Yağı 150 Ml
389,90₺
311,92₺
Vergiler Hariç: 259,93₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Postbiyotik içerikli Arındırıcı Temizleme Yağı

Cildi makyaj,  fazla yağ ve kirden nazikçe arındırır. İçerdiği anti-oksidan ve postbiyotiklerle, cildin nem ve flora dengesinin korunmasına ve bariyerin güçlendirilmesine yardımcı olur. 

Cilt Tipi:

Tüm cilt tipleri

Yağlı ciltler

Karma ciltler

Hassas ciltler

Bu Ürünün En Saf Çözümleri:

Cilt florasının düzenlenmesi

Makyaj, SPF ve ciltteki diğer kirleri giderip, aynı zamanda cildi nemlendirme

Çift aşamalı temizlik

Aktif İçerikler:

Vitis Vinifera Seed Oil (Üzüm Çekirdeği Yağı): Vitis Vinifera Seed Oil, hafif dokusuyla cilt tarafından kolayca emilen bir yağdır. Ciltte nemlendirme sağlar ve cildin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olur. Ayrıca antioksidan özelliği sayesinde serbest radikallerin neden olduğu oksidatif stresi azaltmaya yardımcı olur.
Macadamia Oil: Cildin doğal yenilenme sürecini destekleyerek daha taze ve parlak bir görünüm sağlarken aynı zamanda içerdiği yağ asitleri sayesinde cildi yatıştırıcı özellik gösterir.
Vitamin F: Keten tohumu yağından elde edilen F vitamini, cilt gözeneklerinin tıkanmasına karşı etkili bir koruma sağlar ve hafif bir temizleyici olarak cildi kurutmadan temizlemeye yardımcı olur.
Postbiyotikler: Yararlı bakteriler tarafından üretilen postbiyotikler, cildin bariyerini güçlendirir, antioksidan ve nemlendirici özellik göstererek cilt florasının dengelenmesine yardımcı olur.

İçindekiler:

Helianthus Annuus Seed Oil, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Macadamia Oil, Hydrosol DOI: Isosorbide Dicaprylate, Tocopheryl Acetate,LTO 35-LACTO-BIF-ST: "Bifidobacterium/Polysorbate/Lactobacillus/Streptococcus Thermophilus Coconut Fruit Extract, Ferment Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Hypericum Perforatum Oil.

Azaltılmış Karbon Salımı :Satıcı, üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izini azaltmaya yönelik faaliyetlerde bulunduğunu kanıtlar.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Bilinçli Enerji:Satıcı, bu ürünün, kullanılan enerjiyi azaltmak adına yenilenebilir enerji kaynakları ile hazırlandığını kabul eder.