Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Arındırıcı Serum 30Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Arındırıcı Serum 30Ml
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
Ücretsiz Kargo
900,00₺
Vergiler Hariç: 750,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Akneye yatkın, gözenek problemleri olan yağlı ciltlerde, genişlemiş gözenekleri sıkılaştırmayı ve siyah noktaların görünümünün azaltılmasını hedefler. Yatıştırıcı, antibakteriyel – antifungal özelliği ile gözeneklerdeki kir, yağ ve atıkları temizleyerek cildin arınmasını sağlar. Sebum dengesini sağlamada ve cilt florasının düzenlenmesinde etkilidir. Cilt bariyerinin güçlendirilmesine ve cildin pürüzsüz, sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kolay emilen yapısı ile yağlı bir his bırakmadan cilde bakım yapar, besler ve nemlendirir.

İÇİNDEKİLER
Üzüm Çekirdeği Yağı, Jojoba Yağı, Kuşburnu Yağı, Kalendula Yağı, Çuha Çiçeği Yağı, Tamanu Yağı, Çay Ağacı Yağı, Zarif Lavanta Yağı, Karağan Yağı, Itır Yağı, Mavi Papatya Yağı, Beyaz Kekik Yağı.

INCI
Vitis Vinifera Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Rosa Moschata Oil, Calendula Officinalis Flower Extact + Olea Europaea Fruit Oil, Oenothera Biennis Oil, Calophyllum Tacamahaca Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Cistus Ladaniferus Leaf Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Chamomilla Recutita Oil, Thymus Serpyllum Oil.

KULLANIM
Cildinizi temizledikten sonra 3-4 damla serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız ve tamamen emilmesini bekleyiniz. Günde 2 kez sabah ve akşam kullanılabilir.

UYARILAR
Hamilelik döneminde kullanılması uygun değildir. Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Ağzı kapalı olarak ısıdan ve güneş ışığından uzak, serin yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AMBALAJ
30 ml damlalıklı cam şişe

Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Organik:Satıcı bu ürünün organik standartlar kapsamında üretildiğini kabul eder ve organik sertifika ile bunu kanıtlar. Ürün hiçbir şekilde genetiği ile oynanmış malzeme, ilaç veya diğer kimyasal maddeleri içermez.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.