Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Raqun Kayısı Çekirdeği Yağı 50 Ml

RAQUN Kozmetik Raqun Kayısı Çekirdeği Yağı 50 Ml
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
300,00₺
Vergiler Hariç: 250,00₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiş %100 saf kayısı çekirdeği yağıdır. Kuru, hassas cildi nemlendirmeye ve lekeleri, kırışıklıkları, ince çizgileri ve olgunlaşan cilde özgü diğer semptomları düzeltmeye yardımcı olur. Yüksek düzeyde doymamış yağ asitleri sayesinde yağlı bir tabaka bırakmaz. Bu tahriş edici olmayan yatıştırıcı yağ, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek cilde derinlemesine nüfuz eder ve cildin pürüzsüz ve yumuşak görünmesini sağlar.

Saç dökülmesi sorunu için bakım yağı olarak kullanılabilir. Kaşıntılı, çatlamış, yaralanmış veya ağrılı cilde uygulandığında yağlı bir kalıntı bırakmadan iyileşmeye yardımcı olur. Akneye meyilli veya egzamadan etkilenen ciltlerde kullanım için idealdir. Tek başına ya da başka sabit veya uçucu yağlarla karıştırılarak kullanılabilir. Masaj yağı olarak vücuda uygulanabilir.

İÇİNDEKİLER
Kayısı Çekirdeği Yağı

INCI
Prunus Armeniaca Kernel Oil

UYARILAR
Haricen kullanılır. Alerjik reaksiyonlara karşı cildinizin ufak bir kısmında test ediniz. Göz ile temasından kaçınılmalı, temas halinde bol su ile yıkanmalıdır. Ağzı kapalı olarak ısıdan ve güneş ışığından uzak, serin yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

AMBALAJ
50 ml cam şişe

Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Sıfır Atık:Satıcı, ürünün tedarik aşamasından üretim, paketleme ve lojistik gibi son aşamasına kadar her noktada sıfır atık olduğunu kabul eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.