Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Renkli Dudak Balmı & Allık

Root Aromaterapi Renkli Dudak Balmı & Allık
En Geç 27-05-2024 Pazartesi kargoda
250,00₺
Vergiler Hariç: 208,33₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçeriğindeki değerli yağlar sayesinde özellikle kışın kuruyan dudakları nemlendirmeye yardımcı olur ve renklendirir. Elmacık kemikleri üzerine sürerseniz hafif bir kırmızılık vererek allık olarak da kullanılabilmektedir.


Hacim : 10 g

İçindekiler: Prunus Amygdalus Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Beeswax, Simmondsia Chinensis Seed Oil, CI : 12120

Kullanım Talimatı : Parmak ucunuza alacağınız yeterli miktarda ürünü dudaklarınıza ve yanaklarınıza uygulayın ve dağıtın.

Saklama Koşulları : Direkt güneş ışığından ve nemden uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde saklayınız.

Uyarılar : Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı serin, kuru, güneş ışığından uzak bir yerde, ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Kullanmadan önce bilmediğiniz bir alerjiniz olmasına karşı bileğinizde küçük bir bölgede deneyiniz.