Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Rhaneva Organik Nemlendirme Hediye Seti

%12
RHANEVA Rhaneva Organik Nemlendirme Hediye Seti
Marka : RHANEVA
En Geç 26-02-2024 Pazartesi kargoda
1.020,00₺
900,00₺
Vergiler Hariç: 750,00₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

RHANEVA Arındırıcı Vücut Peelingi, 300 gr

RHANEVA Onarıcı Vücut Losyonu, 250 ml

Organik ve Vegan Sertifikalı

Yeni yılda sevdiklerinize pamuk gibi bir cilt hediye edin!

Sevdiklerinize bu yıl RHANEVA Tamanu Serisinin cildi ölü hücrelerden temizleyen, besleyici, iyileştirici, pürüzsüzleştirici Arındırıcı Vücut Peelingi ile besleyici ve onarıcı mükemmel karışıma sahip Onarıcı Vücut Losyonundan oluşan RHANEVA Organik Nemlendirme Seti hediye edin, onlara organik sevginizi gösterin! 

Özel geri dönüştürülebilir kalın karton, ağzı bantlı ve kurdele saplı RHANEVA hediye torbasında gönderilir. Sipariş notunda kartta yazması istenen kişi isimlerinin belirtilmesi halinde isme özel kutlama kartı ile birlikte gönderilir.

RHANEVA Arındırıcı Vücut Peelingi (Body Scrub), cildi ölü deriden, batıklar ve pürüzlü görünümden etkili bir şekilde temizler. Değerli içeriğiyle serbest radikallerden ve tahrişten korur, besler ve pürüzsüzlük sağlar. Antibakteriyel ve antiinflamatuvar özellikleriyle ciltte sebum dengesini sağlar, gözenekleri sıkılaştırır ve dolaşımı artırır. Cildinize ve doğaya zararlı kimyasal bileşenler, agresif köpürtücüler ve koruyucular, nano partiküller, sentetik parfümler vb. içermez. Organik ve vegan sertifikalı içerik ve üretim süreciyle cildinizin yanı sıra doğa, toprak ve suya da özen gösterir.

Cilt tarafından hızla emilen formülüyle kuruluk ve tahriş hissini hızla gidererek ipeksi bir dokunuş sağlayan RHANEVA Tamanu Serisi Onarıcı Vücut Losyonu, mükemmel bir karışıma sahip: Hücrelerin onarımı ve yeniden yapılandırılmasında mükemmel sonuçlar veren tamanu yağı; sebum dengesini sağlayan, gözenekleri sıkılaştıran, cildi nemlendiren ve dolaşımı artıran lavanta ve ıtır yağları; sıkı, aydınlık ve nemli bir cilt için organik aloe vera özü ile buluştu... Tamanu yağının, yüksek hücre yenileme kapasitesiyle cildinizdeki tahrişler, yaralar ve yara izlerinin hızla onarılmasına katkısına şaşıracaksınız.  

Toplam içeriğinin %99,9’u doğal kaynaklı, %30,3’ü organik tarım ile elde edilmiş Onarıcı Vücut Losyonu ister kuru ve hassas, ister karma bir cildiniz olsun, mükemmel sonuçlara güvenle ulaşmanızı sağlar. Üstelik 6 aylıktan büyük tüm aile fertlerinin kullanımına uygundur.