Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Root (Kök Çakra Yağı)

Tilia Skinfood Root (Kök Çakra Yağı)
En Geç 22-02-2024 Perşembe kargoda
150,00₺
Vergiler Hariç: 125,00₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Çakralar, omuriliğimiz boyunca sıralanmış olduğu düşünülen 7 temel enerji merkezimizdir. Kök çakra 7 çakra merkezimizden birincisidir ve kuyruk sokumunda yer alır. Kök çakra bizim Dünya’ya bağlandığımz yerdir. Temel ihtiyaçları temsil eder. Yaşama duyduğumuz güven ile alakalıdır. Sağlıklı çalıştığında kendini gerçekleştirmeyi desteklerken dengesi bozulduğunda yaşam enerjisi düşer ve korkular gün yüzüne çıkar. Elementi toprak, rengi kırmızıdır. Koku alma duyusu ile bağlantılıdır. Her bir çakranın frekansı ile uyumlu çalışan uçucu yağlar bulunmaktadır.

ROOT kök çakra ile uyumlu yağlar ve jojoba sabit yağı ile hazırlanmıştır. Dengelenmek istenen çakra merkezi masaj yoluyla uyarabilir veya bilek içi gibi nabız noktalarına sürülebilir.

Ingredients: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil

10 ml

Kullanım süresi kapak açıldıktan sonra 12 aydır.

Kuru, serin, nemsiz ve ışık almayan ortamda saklanmalıdır. Harici kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız.

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.