Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Third Eye (Üçüncü Göz Çakra Yağı)

Tilia Skinfood Third Eye (Üçüncü Göz Çakra Yağı)
En Geç 22-02-2024 Perşembe kargoda
150,00₺
Vergiler Hariç: 125,00₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Çakralar, omuriliğimiz boyunca sıralanmış olduğu düşünülen 7 temel enerji merkezimizdir. Üçüncü göz çakra 7 çakra merkezimizden altıncısıdır ve kaşların arasında yer alır. Üçüncü göz çakra bilgelik, doğru ve yanlışı ayırt etme, hafıza ve zihin kapasitesini temsil eder. Sağlıklı çalıştığında kişi kendi üzerine düşünebilmeyi, planlarını gerçekleştirebilmeyi, odaklanabilmeyi ve uyanık bir zihni deneyimlerken, dengesi bozulduğunda kişi düşüncelerinde esnek değildir veya algısı kapalıdır. Rengi mordur. Epifiz bezi ile bağlantılıdır. Her bir çakranın frekansı ile uyumlu çalışan uçucu yağlar bulunmaktadır.

THIRD EYE, üçüncü göz çakra ile uyumlu yağlar ve jojoba sabit yağı ile hazırlanmıştır. Dengelenmek istenen çakra merkezi masaj yoluyla uyarabilir veya bilek içi gibi nabız noktalarına sürülebilir.

Ingredients: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Aniba Rosaeodora Wood Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Jasminum Grandiflorum Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil

10 ml

Kullanım süresi kapak açıldıktan sonra 12 aydır.

Kuru, serin, nemsiz ve ışık almayan ortamda saklanmalıdır. Harici kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Gözle temasından kaçınınız.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.