Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Vanilla Sky Iced Tea - Vanilyalı Soğuk Çay

%3
Bi Yudum Doğa Vanilla Sky Iced Tea - Vanilyalı Soğuk Çay
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
160,00₺
155,00₺
Vergiler Hariç: 153,47₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Hem  sağlıklı  hem  de  içimi  keyifli  yeni  lezzetler  mi  arıyorsunuz?

Ambalajından çıkardığınız soğuk çay poşetini 1 litre soğuk su dolu hava almayan ve kapaklı bir kaba atarak 24 saat boyunca buzdolabında bekletiniz. Demleme süresi sonunda suya aromasını ve rengini kazandıran çay poşetini çıkarıp, soğuk çayınızı içine buz ilave ederek servis etmeye hazır hale getirebilirsiniz. Soğuk çayınızı buzdolabında 1 hafta boyunca muhafaza edip tüketebilirsiniz. Daha yoğun aroma için 750 mL soğuk su ile demleme yapılabilir. Koku ve aroma kaybı yaşanmaması adına demleme işleminin mutlaka kapaklı ve hava almayan bir kapta yapılması gerekmektedir. Soğuk çaylarımız ile kendinizi  ferahlamanın  yanında  aromatik  bir  yolculuğun  içerisinde bulacaksınız.  Çok  az  yer  kaplayan  pratik  ambalajları  sayesinde  kolayca  muhafaza  edilebilen  soğuk çayınızı  her  mevsim  gönül  rahatlığı  ile  hazırlayabilir,  demleme  sonunda  dilediğiniz meyveler  veya  nane  ile  süsleyerek  tüketebilirsiniz. Görseldeki ürünler, ürünün sunumu amacı ile koyulmuştur fiyata- pakete dahil değildir. Tekli ürün fiyatıdır.

 

İçindekiler

  • Rooibos Yaprağı
  • Mandalina
  • Limonotu
  • Vanilya Parçaları
  • Meyankökü
  • Doğal Vanilya Aroması 

 

Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.