Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Vegan Vücut Fırçası

Tilia Skinfood Vegan Vücut Fırçası
En Geç 28-02-2024 Çarşamba kargoda
290,00₺
Vergiler Hariç: 241,67₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Kaktüs bitkisi liflerinden üretilmiş Vegan Vücut fırçası , at kılı fırçadan farklı olarak kuru ve ıslak kullanıma uygundur.

Vegan Fırça cildi ölü deri tabakasından temizlerken pürüzsüz ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar. Düzenli kullanımda kan dolaşımını hızlandırır, selülit görünümünün azaltılmasını destekler. Kan dolaşımının artması metabolik atım hızını da artıracağından, kendimizi daha zinde hissetmemizi sağlar.

Fırçalama vücuda aşağıdan yukarı, saat yönünde dairesel ve doğrusal hareketlerle uygulanır.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.