Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Yelkenli Ve Martılar Ahşap Kapı Numarası Pano

Serpil's Atelier Yelkenli Ve Martılar Ahşap Kapı Numarası Pano
En Geç 03-08-2024 Cumartesi kargoda
343,22₺
Vergiler Hariç: 286,02₺
Gökkuşağı
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz
** Kişiye özel hazırlanan üründür. Eksik / Hatalı bilgi ile sipariş olmaması için; Lütfen açıklamaları okumadan sipariş oluşturmayınız. Marine Temasını severlere veya Yazlık mekanlara çok yakışan Gün batımında deniz, yelkenli ve martılar tasarımlı ahşap kapı numarası panosu. Materyal: Ahşap Pano üstünde seramik kil dekorlu Uzunluk: 25cm Genişlik: 10cm Numara, isim panomuz, dış kapınızın uygun olan yan duvarına, kapı zili üstüne yada sizin uygun bulacağınız herhangi bir bölüme asılabilir. Asma aparatı vardır. Bu model DİKEY veya YATAY olarak kullanılabilir. Tercih Listesinden lütfen seçim yapınız. Not kısmına; kapı no ve istediğiniz yazıyı belirtmeyi unutmayınız lütfen. ** Yüksek kalitede malzemeler kullanılarak, titizlikle yapılmaktadır. Tüm ürünler el yapımıdır ve küçük pürüzler , renk tonunda küçük farklılıklar olması olağandır. Kişiselleştirilmiş ürün olduğu için iade talep edilemez. Kapı numarası panolarımız; diğer iç mekan tasarım ürünlerinin aksine -Dış Mekanda- kullanılacağı için nem ve güneşe karşı yüksek koruyucu vernik uygulanır. İlk gün cila kokusu olabilir fakat geçicidir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.