Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Zeytinyağı Sabunu - 100 Gr

Lilyum Etik Bakım Zeytinyağı Sabunu - 100 Gr
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
99,00₺
Vergiler Hariç: 82,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Zeytinyağı sabunu, formülasyonu tamamen soğuk sıkım zeytinyağı ile tasarlanmış olması sayesinde bir çok cilt tipine uygun bir temizlik yapmasını sağlar. Zeytinyağının sabunlaşan yağ asitleri oldukça hassas bir sabun ortaya çıkarır. Soğuk işlem sabun, içerisinde sabunlaşma sonucu oluşan gliserini ve özenle hesapladığımız fazladan yağı içerdiği için cilt temizleme sırasında cildi kurutmaz ve hoş bir his bırakır.

Zeytinyağı sabunu birçok sabunumuzda olduğu gibi nem kapasitesi ve sabunun sertliğini artırması için doğal bir nemlendirici olan laktat ile zenginleştirilmiştir. 

Doğal sabun, yıkama sürecinde cilde çok az temas eder dolayısıyla sabuna bir cilt bakım ürünü olarak bakmak çok doğru değildir ancak doğru doğal sabun seçimi yine de çok önemlidir. İçerisinde sadece temizleyici kısmı bulunduran bir sabun, temizleme aşamasında cildi kurutacaktır. Fazladan yağ bırakılmış ve gliserini içine hapsedilmiş sabunlar üretmemizdeki temel amaç bu kuruluğun önüne geçmektir. 

Net; 100±5gr


Zeytinyağı Sabunu İçindekiler Listesi; 

Sodium Olivate, Glycerin, Aqua, Sodium Lactate.


Zeytinyağlı sabun özellikleri;

Zeytinyağlı sabun cilde hassasiyeti en yüksek sabun olmakla birlikte, temizleme özelliği en az sabundur.  Zeytinyağı sabunu tüm cilt tipleri için idealdir, uçucu yağ içermediği için yaş ve fiziksel durum sınırlaması yoktur.


Zeytinyağlı sabun faydaları;

Zeytinyağı sabunu oldukça hassas bir temizlik sağladığı için hassas cildin temizlemesinde kullanılır.

Zeytinyağı özlü sabun adı altında çok farklı sabunlar satılmaktadır. Doğal olan ya da olmayan sabunlar zeytinyağlı özlü sabun olarak piyasaya sürülür, bazıları zeytinyağını eser miktarlarda koyarak sabuna bu ismi verir ve doğal algısı oluşturmak isterler.

Zeytinyağı sabunu fiyatları yukarıda da bahsedildiği gibi birçok değişkenden etkilenir, zeytinyağının ne kadar kullanıldığı ve kullanılan zeytinyağı türü temelinde değişmektedir. Zeytinyağı sabun fiyatı doğal sabun dışında sentetik sabunlarda da değişiklik gösterir.  Lilyum Etik Bakım olarak en kaliteli hammaddeleri kullanmaktayız. Özenle hazırlanmış formülasyonumuzu sizlere optimum fiyatlar ile sunmaktayız. 


Zeytinyağlı sabun nasıl kullanılır?

Katı sabunu elinizde su ile bolca köpürtünüz, oluşan bu köpük ile cildinizi masaj yaparak temizleyiniz ve bol su ile durulayınız. Daha uzun süre kullanım için, her kullanım sonrasında sabunu hava alan ve kuru bir yerde muhafaza ediniz, kuru ve üzerinde su tutmayacak şekilde muhafaza edildiğinde sabun çok daha uzun süre kullanılabilecektir. 


Uyarılar;

Haricen kullanım içindir. Güneş ışığına maruz kalmayacağı bir yerde, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Göz çevresine uygulamayınız, göze teması halinde bol su ile yıkayınız.


Alerjen Uyarısı;

İçindekiler listesine bakarak alerjiniz olup olmadığını kontrol ediniz ve bir ürünü ilk denemede öncelikle cildin ufak bir bölümünde test ediniz.

Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.