Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Zozo Cares Tüy & Deri Bakım Spreyi Köpeklere Özel - Dökülme Karşıtı Ve Deri Sağlığı Destekleyici 150 Ml

Zozo Cares Zozo Cares Tüy & Deri Bakım Spreyi Köpeklere Özel - Dökülme Karşıtı Ve Deri Sağlığı Destekleyici 150 Ml
Marka : Zozo Cares
En Geç 26-07-2024 Cuma kargoda
Ücretsiz Kargo
349,90₺
Vergiler Hariç: 291,58₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Kullanım:

Köpeğinizin özel ve hassas bölgeler dahil tüm vücuduna uygulayabilirsiniz. Elinizle veya bir tarak yardımıyla masaj yaparak tüylerin arasına nüfuz etmesini sağlayın. 24 saat içinde iki defadan fazla uygulamayın. Patili dostunuz sprey sesini sevmiyorsa ürünü elinize sıkın, sonrasında dostunuzun cildine ve tüylerine uygulayın. Durulamayın.

Açıklama:

İçerisinde yer alan Nano Gümüş Solüsyonu ve Klorheksidin ile köpeğinize zahmetsiz, güvenli ve susuz temizlik sağlar. Yağ formunda olduğundan dolayı cilt gözeneklerini tıkamaz. Evcil dostunuzu sık yıkamanın zararlarından korur. İçerisinde yer alan Biotin ile tüy dökümünü engellemeye ve dökülen tüylerin tekrar sağlıkla uzamasına yardımcı olur. Günlük kolay kullanımıyla oldukça pratik ve etkilidir. Yavru & yetişkin köpekler için uygundur.

İçindekiler:

Biotin, Aloe Barbadensis Leaf, Tocopheryl Acetate (E Vitamini), Colloidal Silver, Lauryl Glicoside, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Diglucano ve Su içermektedir.

İçermezler:

Alkol, Parfüm, Sülfat, SLES, SLS, Silikon, Fosfat, Amonyak, Boya ve Sentetik yağ içermez.

Uyarılar:

Kullanmadan önce etiketi okuyunuz. Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Kullanım sırasında evcil dostunuzun göz ve kulak temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız. Tahriş halinde veteriner hekiminize başvurunuz. Güneşe direkt maruz bırakmayınız. Oda sıcaklığında saklayınız.