Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Doğa Dostu Temizlik Ürünleri

  Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 28 (1 Sayfa)
  Temizlik Ürünleri

  Temizlik yaparken kullandığınız temizleyicilerin kalitesi, hem sağlığınız hem de temizlediğiniz malzemelerin yapısını korumak adına önemlidir. Bu sebeple seçtiğiniz temizlik ürünlerinin doğa dostu olması büyük önem taşır.

  Doğa Dostu, Sürdürülebilir Temizlik Ürünleri Nedir?

  Temizlik malzemelerinin çoğu zararlı kimyasallar içerirler. Bu da hem solunum sistemi, hem de cild olumsuz etkilenebilir. Aynı zamanda temizlik ürünlerinin kullanıldığı malzemelerde aşınma, solma ve benzeri hasarlara yol açabilirler.

  Deterjan Çeşitleri

  Createrra’da bulabileceğiniz deterjan çeşitleri; zararlı maddeler ve hayvansal ürünlerden kullanılmadan kaçınılmış, bitkisel bazlı olarak üretilmişlerdir. İnatçı kirlere karşı da oldukça güçlü olan deterjanlar, durumlamaya gerek kalmadan kirleri temizlerler. Cam, metal, plastik, porselen, seramik ve daha pek çok türdeki bulaşığın yıkanmasında kullanılabilirler. Kısacası normal makinenizde yıkayabildiğiniz her üründe rahatlıkla kullanılabilirler. Ortaya çıkan gri suda hiçbir toksik madde bulunmaz ve gri su doğada geri dönüştürülebilir, çözülebilir.

  Temizleyiciler

  Bulaşık deterjanlarından çamaşır deterjanlarına, yüzey temizleyicilerden ahşap sabunlarına pek çok çeşitte temizleyiciye Createrra’dan ulaşabilirsiniz. Doğal ve çevre dostu olan temizleyiciler zararlı parfümler yerine doğal aromaterapik yağlar kullanılmıştır. Hayvansal ürünler ve zararlı kimyasallar içermezler. Cildi tahriş etmeyecekleri, dermatolojik olarak kanıtlanmıştır. İçerikleri tamamen doğal ve doğada çözünebilen malzemelerden oluşur.

  Temizlik Ürünleri Nelerdir?

  Temizlik ürünleri, temizlemek istediğiniz her malzeme ve yüzey için kullanılabilirler. Her biri için ayrı bir çeşidi bulunan temizlik ürünlerinin doğal ve sürdürülebilir çeşitlerini Createrra’da bulabilirsiniz.

  Ev Temizlik Ürünleri Nelerdir?

  Evinizde çamaşırları ya da bulaşıkları yıkarken kullandığınız temizlik deterjanlarından yüzeyleri temizlemek için kullandığınız yüzey temizleyicilere kadar her bir temizlik ürününün doğa dostu olması oldukça önemlidir. Zararlı kimyasallar içeren ev temizlik ürünleri sağlığınıza zararlı olabilirler. Evinizde sürekli soluduğunuz ve cildinize temas eden bu temizlik ürünlerinin kalitesi, bu sebeple oldukça önemlidir.