Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Çevre Dostu Bebek Örtü Ürünleri

  Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

  Çok İşlevli Müslin Örtüler

  Oldukça kullanışlı olan müslin örtüler ile bebeklerinizi sıcacık tutabilirsiniz. Tek işlevleri sıcak tutmak olmayan, pek çok şekilde kullanılabilen müslin örtüler için Createrra’yı ziyaret edebilirsiniz.

  Müslin Bebek Örtüleri

  Sitemizdeki müslin bebek örtüleri; %100 pamuktan, zararlı kimyasallar ve zararlı boyalar kullanılmadan üretilmişlerdir. Birbirinden güzel renklere sahip müslin bebek örtüleri zararsız boyalar ile renklendirilmiştir.

  Müslin Bebek Örtüsü Kullanım Şekilleri

  Farklı farklı şekillerde kullanılabilen, yüksek kalitedeki müslin bebek örtülerini Createrra’da bulabilirsiniz.

  Banyo Sonrası Havlu Olarak Kullanım
  Bebeğinizi duştan çıktıktan müslin bebek örtüsü ile kurulayabilirsiniz. Emici özelliği sayesinde bebeğinizin cildinizi kuruturken, kaliteli bir kumaş olması sebebi ile tahrişe sebep olmaz. Bebeklerin cildi hassas olduğu için; tahrişe ve alerjiye neden olmayan müslin bebek örtüleri, bebeğinizin için doğru bir tercih olacak. Sitemizdeki müslin bebek örtüleri, aynı zamanda doğa dostudur. Yani hem bebeğinizin için, hem de doğa için sağlıklı bir tercih yapabilirsiniz.

  Deniz ve Havuzda Havlu Olarak Kullanım
  Bebeğiniz denizden/havuzdan çıktıktan sonra, bebeğinizi kurulamak için müslin bebek örtülerini kullanabilirsiniz. Müslin örtüler, emici özellikleri sayesinde bebeğinizi kolayca kurulamanızı sağlar. Aynı zamanda terletmedikleri ve cilde hava aldırdıkları için yaz ayları da rahatlıkla kullanılabilirler. Birbirinden güzel müslin bebek örtülerini Createrra’da bulabilir ve beğendiklerinize sahip olabilirsiniz.

  Aşırı Sıcaklarda Koruyucu Katman Olarak Kullanım
  Müslin bebek örtülerini; bebek arabasına ya da bebeğinizin üstüne örterek, bebeğinizi sıcaktan koruyabilirsiniz. İnce olanlarını, yazın bebeğinizin üstüne örtmek için tercih edebilirsiniz. Terletmedikleri, hatta teri emdikleri için yazları rahatlıkla kullanılabilirler. Daha kalın olanlarını, bebek arabanızın üstüne örtebilirsiniz. Kalın olmaları sayesinde güneş ışığının geçmesine engel olurken, hava aldıran bir yapıda oldukları için bebeğinizi havasız bırakmazlar.

  Soğuk Havalarda Ek Katman Olarak Kullanım
  Soğuk aylarda, tek örtünün yetmediği günler olabilir. Böyle günlerde bebeğinizin üstüne bir battaniye daha örtmek, bebeğiniz için bunaltıcı ve ağır olabilir. İnce bir müslin örtü, sizi böyle bir sıkıntıdan kurtarabilir. İnce olmaları sebebiyle bebeğinize ağır gelmeyen müslin örtüler, bebeğinizin terlemesine de neden olmazlar. Sitemizde, tam da böyle günler için işinize çok yarayacak müslin bebek örtülerini bulabilirsiniz.

  Yemek Örtüsü Olarak Kullanım
  Müslin bebek örtülerinin kullanım şekillerinden biri de, yemek örtüsü olarak kullanımıdır. Bebeğinize yemek yedirirken dökülen lekeler için bebeğinizin yemek yediği yere serebilirsiniz.

  Müslin Örtüler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Müslin örtüler; emici özellikleri, terlemeye/tahrişe sebep olmamaları ve hipoalerjenik olmaları nedeniyle oldukça doğru bir bebek örtüsü türüdür.

  Kumaş Özellikleri
  Sitemizde bulunan müslin bebek örtüleri, pamuktan üretilmişlerdir. Kimyasal ve zararlı boya içermeden renklendirilmişlerdir. Doğru şekilde yıkandığı ve kurutmaya atılmadığı sürece uzun süre kullanılabilirler. Adil koşullarda, yerli olarak üretilmişlerdir. Terletmez, teri emer, alerji yapmaz ve tahrişe neden olmazlar.

  Çok İşlevlilik
  Müslin örtüler çeşitli boyut, kalınlık ve renklerde üretilirler. Hammaddesinin kalitesine göre kendi kalitesi de artan müslin kumaş, bebek ürünleri için oldukça iyi bir seçenektir. Bu sayede de pek çok şekilde kullanıma uygundur.

  Müslin Örtü Nedir?

  Müslin, pamuklu bir kumaş türüdür. Pamuktan üretilir. Çok ince (neredeyse şeffaf) dokunabildiği gibi kalın da dokunabilirler. Özellikle ince dokunanları hemen zarar görebilir gibi gözükse de aslında çok sağlamdırlar. Terletmeyen, tahriş etmeyen ve alerjiye sebep olmayan müslin örtüler; aynı zamanda emici bir özelliğe sahiptir.

  Müslin Örtülerin Kullanım Alanları Nedir?

  Başta bebek ürünleri olmak üzere, müslin örtüler pek çok alanda kullanılabilirler. İster battaniye gibi, ister duş havlusu gibi kullanabilirsiniz.

  Müslin Örtüler Sağlıklı Mı?

  Müslin örtüler alerjiye ve tahrişe neden olmadıkları için cilde zarar vermezler. Sitemizdeki müslin örtüler, %100 pamuktan üretildikleri için sürdürülebilir ve doğa dostudurlar.