Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Sürdürülebilir Bitki ve Saksı Ürünleri

  Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
  RENGARENK SAKSILAR İLE BAHAR EVİNİZE GELECEK! Evinize doğayı getirmenin en güzel yollarından biri, birbirinden güzel saksılar içerisinden en beğendiklerinizi seçerek hem şıklığı hem de yeşilliği salonunuza getirmektir. Seramik saksı modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Saksı Modelleri
  Seramik saksılar, soyut şekillerde tasarlanıyorlar. Çeşit çeşit abstrakt modeller arasından tercih yapmanız zor olacak. Minimal desenler ile daha da şık hale getirilmişlerdir. Tamamen elle şekillendirildikleri için her tasarım özgündür. Bu sebeple her biri ayrı boyutlarda, şekillerde olabilir ve renk farklıları da görülebilir. Createrra’da en uygun seramik saksı modellerine ulaşabilirsiniz.

  Kaktüs Saksı Nedir?

  Kaktüs saksılarının çok büyük olmasına gerek yoktur. Önemli olan kaktüsün köklerinin rahatlıkla yerleşebilmesidir. Kaktüs saksılarının altının delikli olması çok önemlidir çünkü fazla sulama ile hemen çürüyebilirler. Delikli olmaları sayesinde fazla olan su miktarı topraktan ayrılarak bitkinin kurumasını engeller. Kaktüs saksılar, kaktüsler bol miktarda güneş ışığına ihtiyaç duydukları için güneş gören bir yere konulmalıdır.

  Seramik Saksıda Bitki Yetişir Mi?

  Bazı saksılar gerçek bitki yetiştirmek için uygun değildirler. Ancak çoğu seramik vazoda bitki yetiştirilebilir. Eğer güzel bir işçilik ile kaplanırsa daha da sağlam bir hal alır. Normalde su geçiren seramikler kaplamadan sonra su geçirmezler.