Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Doğa Dostu Göz Yastığı Ürünleri

  Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

  Gözlerinizi rahatlamanın en etkili yolu göz yastıkları!
   

  Gözlerinizi rahatlatmanın en etkili yolunun göz yastıkları olduğunu biliyor muydunuz? Gözümüz gün boyu bir çok etkenle karşı karşıya ve  gün geçtikçe teknolojinin beraberinde getirdiği, fiziksel rahatsızlıklardan birisi göz hastalıklarıdır. Göz hastalıklarından bir kaç örnek verecek olursak göz kuruluğu, göz bozukluğu gibi bir çok rahatsızlıkla karşı karşıyayız peki bunlardan nasıl korunabiliriz? Sağlıklı beslenme düzeni, iyi bir uyku düzeni ve sağlıklı yaşam kısacası. Peki göz yastıkları ne işe yarar? Göz yastıkları, bireylerin göz yapısının şeklini alarak migren ağrılarından, içindeki bitkisel kokular sayesinde stres yönetiminin iyi yapılmasını sağlamak, stresi azaltmak, uykuya geçişin kolaylaşması gibi birçok avantajlar ile işe yarar.

   

  Createrra Göz Yastıkları İle Rahatlığın Sırrını Keşfedin!
  Createrra’da göz yastıkları ile rahatlığın sırrını keşfedin. Göz yastığı nedir?  Göz yastıkları, uyku problemi çeken bireyler ve günlük bilgisayar başında fazla duran bireyler için muhteşem bir çözümdür. Bu çözüme ortak olan Createrra'dan yani sürdürülebilir pazar yerinde el yapımı meditasyon ve uyku düzeni için özel tasarlanan ve içeriğini %100 doğal tahıl ve bitkiler ile hazırlanan organik göz yastıkları gündelik stresimizi azaltan, uyku ve meditasyon aktivitelerimizi en verimli şekilde tamamlamamıza yardımcı olan organik göz yastıkları için Createrra'dan ulaşabilirsiniz.

   

  Lavantalı Göz Yastığın Avantajları Hayatınızı Etkileyecek
   

  Lavantalı göz yastıklarının avantajlarını Createrra'dan keşfet. Peki nedir bu lavantalı göz yastıkları? Göz yastıkları, günlük yaşantımızdaki yorgunluğumuz ve teknolojik ürünlere maruz kalışımızın artışına,  doğa kirliliğinden etkilenen bireylerin bir nebze olsun stresini en organik, doğal şekilde azaltan üründür. Peki lavantalı göz yastıklarının yapılış maddeleri nelerdir? Lavanta göz yastıklarının doğal pamuklardan üretilen kumaşların el yapımı tasarımları ile dikilen içeriğinde %100 doğal pirinç ve lavanta bitkilerinden oluşurlar. Bu lavanta göz yastıkları lavantanın koku frekansıyla stresi azaltır ve migrene iyi gelir ve uykuya geçişi kolaylaştırır. 

   
  Çevre Dostu Malzemelerden Üretilmiş Yastıklarımızı İnceleyin
   

  Createrra'dan çevre dostu malzemelerden üretilmiş yastıkları gelin birlikte inceleyelim. Türkiye’nin sürdürülebilir pazar yeri Createrra'da organik, doğa dostu,ileri dönüşüm, vegan sertifikalı ürünlerimiz ile  çevremize sahip çıkıyor ve geleceğe sağlıklı bir doğa bırakmayı hedefliyoruz. Peki çevre dostu yastıklarımız hangi malzemelerden üretiliyor? Çevre dostu yastıklarımız özenle seçilmiş organik kumaşlardan, özel el işçiliği ve tasarımlardan, %100 organik tahil ve bitkilerden, sürdürülebilir ürün yapısından, ileri dönüşüm oluşundan, vegan kullanımından oluşturulurlar.

   

  Göz yastığı gerekli midir?

  Göz yastıkları günlük hayatında uykuya geçişi kolaylaştırır önemli rol oynar ve lavanta ve benzeri bitkilerin  koku frekansıyla stresi azalta bilme özelliklerine sahiplerdir, ve migrene iyi gelir.

   

  Göz yastığı ne işe yarar?

   

  Göz yastıkları, uyku problemi çeken bireyler ve günlük bilgisayar başında fazla duran bireyler için muhteşem bir çözümdür. Peki göz yastıkları ne işe yarar? Göz yastıkları meditasyon ve uyku aktivitelerini en verimli şekilde tamamlamasını sağlar ve  uykuya geçişi kolaylaştırır önemli rol oynar ve lavantanın koku frekansıyla stresi azaltır ve migrene iyi gelir . 

   

  Göz yastığı nasıl kullanılır?

  Göz yastıkları, yoga, reiki, meditasyon seanslarında, uykuya geçiş sürecinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanırlar.