Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Sürdürülebilir Hindistan Cevizi Kase Ürünleri

  Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

  Hindistan Cevizi Kaseler

  Hindistan cevizlerinin yarıya bölünmesi ve iç kısımlarının alınması ile elde edilir. El yapımı bir ürün olduğu için sağlığa zarar verecek herhangi bir madde içermediği ve salgılamadığından son derece güvenlidir. İç yüzeyindeki besin hacmen 500 ila 700 mililitre arasında değişiyor. İç yüzeyindeki besin boşaltılarak iç yüzey zımparalanıyor ve Hindistan cevizi yağı ile cilalanıyor. Plastik ürünler gibi  sağlık açısından tehdit olmadığı gibi cam gibi de kırılgan değildir. Oldukça sağlam ve doğal bir yapıya sahiptir.

  Hindistan Cevizi Kaselerin Özellikleri

  • Tatlı tuzlu atıştırmalıklar, meyve salatası, dondurma, kahvaltılık gevrek, granola  ve yoğurt gibi besinleri koyabileceğiniz bir kaptır.

  • Tropikal masalar hazırlayabileceğiniz %100 doğal bir üründür.

  • Tekrar kullanılabilir.

  • Temizlemesi kolaydır.

  • Gıda için güvenlidir.

  • Yapay yapıştırıcı ve lakeler içermez.

  • El yapımıdır.

  • Gerçek hindistan cevizindendir.

  • Hafiftir ve kolay taşınır.

  Hindistan Cevizi Kase Temizliği ve Bakımı

  Kasenizi kullanımınız sonrasında sıcak sabunlu su ile elde yıkayınız.Makineye atmayınız. Uzun süre su içerisinde bekletmeyiniz. Bulaşık makinesine konulmadığı gibi fırına ve mikrodalgaya da koymayınız. Buzdolabı ve dondurucuya da atmayınız. Her 10 veya 15 kullanımda bir bez yardımıyla iç ve dış yüzeyini Hindistan cevizi yağı ile yağlayarak bakım yapınız. Bu bakım parlamasını sağlayacaktır.

  Createrra' da Kaliteli ve Dekoratif Tasarımlarla Hindistan Cevizi Kaseler

  Om Naturel Coconut Bowl & kaşık set 1 ve Split Coconut Bowl & kaşık : Hindistan cevizi kasesi ve 1 adet kaşığıyla set şeklinde yer almaktadırlar. Hindistan cevizi kaseler de renk seçeneği olmadığından sadece kahverengi renktedir. Oldukça şık ve geniş olan bu kaselerin ilki 290 TL diğeri 280 TL  olarak satışa sunulmaktadır. Bu ürünlere kahvaltılık gevreğinizi veya yoğurdunuzu koyabilirsiniz.

  Original Coconut Bowl 4'lü set : Sadece 650 TL olan bu ürünle misafirlerinize tatlılarınızı sunabilirsiniz.

  Original Coconut Cup& bambu pipet 2'li set  ve Naturel Coco Cup & bambu pipet seti 2'li: 

   315 TL olan bu ürünlerle kokteylilerinizi veya  herhangi bir içeceğinizi içebilirsiniz.

  Naturel Coconut Bowl & kaşık seti 4'lü: 870 TL olan bu üründe 4 adet kase 4 adet kaşık yer almaktadır. Kahvaltılarınızda akşam yemeklerinizde veya atıştırmalıklarınızda kolayca kullanabileceğiniz kaselerdir.  Original Hindistan Cevizi Kase Kaşık Seti - Coconut Bowl ve Buddha Coconut Bowl 4'lü : 260 TL olan original ile 680 TL olan buddhayla istediğiniz yemeği yiyebilirsiniz. Hediyelik eşya olarakta alabileceğiniz bu sağlıklı ürünleri hayatınıza geçirerek plastik ürünlere veda edebilirsiniz. 

  Om Naturel Coconut Bowl, Z Coconut Bowl ve Jumbo Original Coconut Bowl: Sırasıyla 240, 210 ve 225 TL olan bu ürünler tek bir kase şeklindedir. Aralarında genişlik ve şekil farkı yer almaktadır. Bu doğal kaseleri kullanarak sağlığınızı koruyabilir hem de mutfağınıza ve sofralarınıza doğal bir şıklık verebilirsiniz.

  Ürünlerin hepsi Gaias Store markasına aittir. Createrra' dan sipariş ettiğiniz  Hindistan Cevizi Kaseleri ücretsiz kargo ile evlerinize teslim edilmektedir.Uygun fiyatları ve ücretsiz kargosu ile Createrra'dan sizlerde Hindistan Cevizi Kase alabilirsiniz. Alıp hemen evinizde kullanmaya başlamak için alışveriş platformumuz Createrra'dan sipariş verebilirsiniz. Kargonuz elinize en kısa sürede güvenli bir şekilde ulaşacaktır. E-bültenimize abone olarak kampanyalarımızdan, sizler için hazırladığımız içerik, indirim ve kargosuz seçeneklerimizden haberdar olup yararlanabilirsiniz.