Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Hakkımızda

Türkiye'nin Sürdürülebilir
Pazar Yeri!

Createrra, yaratıcılığın tüm canlılar için daha iyi yollar ortaya çıkardığına inanan bir ekip tarafından kurulan sürdürülebilir pazar yeridir. İnsana ve doğaya saygı duyan çok sayıda markanın bir araya geldiği ve benzersiz bir sinerji yaydığı yaşayan bir platformdur. Ailemiz her geçen gün büyüyor ve bizler, çıktığımız bu yolculukta daha fazla insana dokunarak doğa için yepyeni adımlar atılmasını sağlıyoruz. Bu adımların anlamlı, tutarlı, ölçümlenebilir olmalarına ve sürdürülebilirliği bir marka trendi olmanın ötesine götürmesine odaklanıyoruz.

Createrra çatısı altında dünyamız için sağlıklı bir kesişim kümesi yaratmaya çalışıyoruz. “Burada gördüğünüz her şey doğal!” söylemini gerçek kılmak için kolları sıvarken, sürdürülebilir yaratıcılığı bir kültür olarak benimsiyoruz. Bu noktaya nasıl geldiğimizi merak ediyor musunuz? Öyleyse bize kulak verin.

logo_form_1.pngMarkaların Buluşma Noktası
logo_form_2.pngAltın Orana Uygun Kesişen Çizgiler
logo_form_3.pngCreaterra IconSağlıklı alışveriş deneyimi

Felsefemizdeki yeni başlangıçlarla tanışmanızı isteriz. Tüm canlıları ilgilendiren bu mesele için geç kalmak üzereyiz, o yüzden hemen konuya gireceğiz. Günümüzde sahip olduğumuz tüketim alışkanlıkları, üretim yöntemlerini negatif yönde şekillendirmeye devam ediyor. Oysaki uzun yıllardır süregelen yanlış metotlar dünyamızı ve içinde yaşayan tüm canlıları pek çok açıdan tehlikeye atıyor. Ancak daha iyi yollar var! Sağlıklı, ekolojik endişeler çerçevesinde üretilmiş ürünler kullanmak, sürdürülebilir yaşamın ilk adımını oluşturabilir. Dünyadan gelen ve ona geri dönmeyi başarabilen ürünlerle herkes için iyileştirici bir etki yaratmak mümkün.

Createrra, dünyamız ve içinde yaşayan tüm canlılar için iyiliği yayacak sürdürülebilir, organik veya doğa dostu ürünlerin bir araya toplandığı bir pazar yeridir. Createrra, doğanın döngüsüyle uyum içinde gerçekleşebilecek yepyeni bir alışveriş deneyimi vaat eder.

leaf_icon.png

Peki Neden Sürdürülebilirlik?

Cevap çok basit. Sürdürülebilirlik, yukarıda bahsettiğimiz sağlıklı alışveriş deneyimi ve yepyeni bir tüketim alışkanlığı için anahtar işlevi görmektedir. Ekolojik olmak, doğa dostu olmak, çevre bilinciyle hareket etmek veya organik olmak gibi pek çok kavram daha var elbette. Ancak üretim şekillerinin pozitif yönde şekillendirecek ve modern dünya içinde tüm canlılar için korunaklı bir alan yaratacak asıl değer sürdürülebilirliktir.

about_us_1.jpg
about_us_2.jpg

Sürdürülebilir yaşam yaklaşımını etkili çözümlerle donatmak için, işine değer katmayı arzulayan çok sayıda markayı işte bu sebeple bu platformda bir araya getirdik. Sürdürülebilirliğin sadece yeşil olanla ilişkili olmadığını, hayatımızın her alanında sürdürülebilir olabileceğimizi aktarmayı ve bu yolda yapıcı deneyimler yaşatmayı arzuluyoruz.

Sizi tanıdığımıza çok sevindik.

Umarız Createrra’nın varlığının nedenini en doğru şekilde aktarabilmişizdir. Mutlu bir başlangıcın ve doğal bir denge içinde yaşamanın size de çok iyi geleceğini düşünüyoruz. Createrra bu yolculukta yanınızdan ayırmayacağınız ürünleri bulmanıza yardım ederken sizler; tek bir platform üzerinden, ihtiyaçlarınızı karşılamanın daha iyi yollarını bulacaksınız. Yeni bir yaşam tarzına adım atarken veya halihazırda başladığınız yolculuğunuzu bir adım ileri taşırken, size rehberlik edebilecek markalarla tanışacaksınız.