Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Doğa Dostu Banyo ve Duş Ürünleri

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 49 (2 Sayfa)

Banyo Ürünleri

Banyonuzun vazgeçilmezi olan banyo ürünlerinin sürdürülebilir ve doğa dostu çeşitlerini Createrra’da bulabilirsin ve beğendiklerinize sahip olabilirsiniz

Doğa Dostu Sürdürülebilir Banyo Ürünleri Createrra’da Sizlerle

Sitemizdeki Banyo ve Duş kategorisinde; sabunluklara ve havlulara ulaşabilirsiniz. Her biri adilce üretilen ve yerli üretim olan banyo ürünleri, doğa dostu ve sürdürülebilirler.

Havlu ve Havlu Setleri

Createrra’daki havlular; tamamen geri dönüştürülmüş ürünlerden ve yüksek oranda pamuktan üretilmişlerdir. Zararlı kimyasallar içermezler ve zararsız boyalar ile renklendirilirler. Bu sayede cilde zarar vermezler ve alerjiye sebep olmazlar. Aynı zaman üretimleri ve dağıtımları sırasında karbon ayak izine ve bilinçli enerji kullanımına dikkat edilmiştir. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve vegan olan banyo havlularını tercih ederek doğa dostu bir tercih yapabilirsiniz.

Banyo Malzemeleri Nelerdir?

Banyonuzda kullandığınız her bir malzeme, banyo malzemesidir. Sabunluklarsa havlulara pek çok banyo malzemesi bulunur. Bu banyo malzemelerinin sürdürülebilir çeşitlerine Createrra’dan ulaşabilirsiniz.

Banyo İçin Neler Alınır?

Banyonuzda kullandığınız ürünlerin her birine banyo malzemesi denir. Vücut ve saç havluları, sabunluklar, banyo aksesuarları ve benzeri pek çok banyo malzemesinin bazıları ihtiyaçlarınız için, bazıları ise banyonuzu daha güzel bir hale getirmek için kullanılırlar.