Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Başvurunuzu tamamladıktan sonra en geç 3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz sonuç alacaksınız.

Linkinizi oluşturduğunuz andan itibaren 30 gün.

Linkinizi oluşturduğunuz andan itibaren 30 gün içerisinde, linkinizden gelen kişilerin her alışverişi için %15 komisyon alırsınız. Üstelik sadece linkinizdeki üründen değil, linkinizden gelerek başka ürünler almaları durumunda da aynı şekilde komisyon alırsınız.

Hediye gönderimi konusu değerlendirmeye tabiidir. Hediye gönderimi için greenfluencer olarak belirli kriterlere uymanız gerekmektedir. Kendi insiyatifiniz ile paylaşım yapıp en az 10 satış yapmanız durumunda hediye gönderilmektedir. Ayrıca greenfluencer hesabı üzerinden kendi insiyatifiniz ile satın alacağınız ürünlerde indirim uygulanmaktadır.

Kazandığınız komisyon (250₺'yi aştığında) size aylık olarak ödenmektedir. Ödeme yapabilmemiz için aşağıdaki yöntemlerden birini seçebilirsiniz:

a. Kendiniz fatura kesebilirsiniz.

b. Vergi muafiyeti kapsamında IBAN'a ödeme alabilirsiniz.

*Komisyon, linkinizden gelecek olan müşterinin ürüne ödediği tutardan KDV'nin çıkarılması ile elde edilen miktar üzerinden hesaplanmaktadır.

Affiliate SSS