Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Sürdürülebilir Unisex Kıyafet Ürünleri

  Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)

  Unisex Giyim Modelleri

  Unisex giyim modelleri, herhangi bir cinsiyete özel olmadan üretilen kıyafet modelleridir. Unisex kıyafet modelleri sayesinde, cinsiyetlerin giymeleri gerektiği söylenen kıyafet modelleri ve renkleri gibi önyargılar ortadan kalkıyor. Cinsiyet ayrımı olmayan giysiler sayesinde, kişiler kendi tarzlarını çok daha özgür bir şekilde ifade edebiliyor.

  Sürdürülebilir Unisex Giyim Modelleri

  Unisex giyim modelleri; önyargıları ve kalıpları kaldırmanın yanı sıra, sürdürülebilir seçenekleri ile doğaya verilen zararı minimuma indirmeyi amaçlıyor. %100 organik veya %100 organiğe yakın unisex giyim modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

  Ceket ve Yelek Modelleri

  Keçe ve kaşmirden üretilen unisex ceket modelleri; organik, ileri dönüştürülebilir ve el yapımıdırlar. Üretimleri sırasında zararlı kimyasal maddeler ve zararlı boyalar kullanılmaz. Kadın istihdamına önem verilerek, adil koşullar altında üretilmişlerdir. Üretimi ve dağıtımı sırasında karbon ayak izinin minimum oranda olmasına dikkat edilmiştir. Keçe, yünün basınç uygulanarak sıkıştırılmasıyla yapılır. Isı ve nem geçirmezler yani çok iyi bir yalıtkandır. Vücut ısısını dengede tutarak terlemeye sebep olmaz. Keçe ceket modelleri, kuru temizlemede temizlenebilir. Kaşmir kumaş; ipeksi ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Kaşmir ceketler ısıyı koruması sayesinde her mevsim giyilebilirler. Kuru temizlemede doğru bir yıkama ile uzun süre kullanılabilirler. Unisex ceket modellerini ve unisex yelek modellerini Createrra’da bulabilirsiniz.

  Tişört Çeşitleri

  %100 organik olan, pamuktan üretilmiş unisex tişört modellerini birçok modelde, bedende ve renkte bulabilirsiniz. Zararlı kimyasallar kullanılmadan üretilen ve zararlı boyalar kullanımdan renklendirilen tişört modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Doğru bir şekilde yıkandığı sürece, organik olmaları sebebi ile uzun süre kullanılabilirler. Karbon ayak izine de önem verilerek üretilen bu unisex tişört çeşitleri, hem sizin sağlığınız hem de doğa düşünülerek üretilmişlerdir. Unisex tişört modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

  Sweatshirt Modelleri

  Zararlı kimyasallar ve zararlı boyalar kullanılmadan üretilen, çeşitli renklerdeki unisex sweatshirt modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda %100 pamuktan üretilen ve organik olan bu sweatshirt modelleri ile cildinizi zararlı maddelerden koruyabilirsiniz. Üretimi sırasında sadece sizin değil doğanın da düşünüldüğü unisex sweatshirt modelleri, salınan karbon oranı minimumda tutulmaya çalışarak yapılmıştır. Yerli üretim olan unisex sweatshirt modellerine Createrra’dan ulaşabilir ve beğendiğiniz modellere sahip olabilirsiniz.

  Çorap Çeşitleri

  İçeriği %100’e yakın pamuk olan unisex çoraplar, zararlı kimyasallar ve zararlı boyalar kullanılmadan renklendirilmişlerdir. İçeriğinde kullanılan pamuk, geri dönüştürülmüş pamuktur. Üretimin tüm aşamalarında karbon ayak izi minimuma indirgenmeye çalışılmıştır. Esnek ve yüksek kaliteli kumaşı sayesinde ayağınızı rahatça kavrarken, aynı zamanda sıcak tutar. Doğru şekilde yıkanırsa uzun süre kullanılabilirler. Renkli ve rahat unisex çorap modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Unisex Ne Anlama Gelir? Unisex; cinsiyet farkı gözetmeyen, herhangi bir birey için uygun olan şeyleri ifade eder. Aynı zamanda cinsiyet körlüğü veya cinsiyet tarafsızlığı için de kullanılan vir terimdir. Unisex Kıyafet Ne Demek? Feminen ya da maskülen tarafı ağır basmayan, beden ve kalıp olarak hem kadınlara hem de erkeklere uygun üretilen kıyafetlere unisex kıyafet denir. Kişilerin belirli kalıplara sıkışmadan, tarzlarını özgürce yansıtabilmelerini sağlarlar. Unisex kıyafetler gün geçtikçe yaygınlaşıyor ve onlara erişmek kolaylaşıyor. Unisex Pantolon Ne Demek? Unisex pantolonlar; kadın ya da erkek vücudundan herhangi birine özgü olmadan, her iki cinsiyete de uygun kalıplarda üretilmiş pantolonlardır. Kadın ve erkek pantolon modellerinin bedenleri ile karşılaştırılarak oluşturulan unisex pantolon beden tabloları sayesinde, kendi bedeninize uygun unisex pantolon bedeninizi öğrenebilirsiniz.