Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Hale Jalenin Yüz Serumu -10 Ml

Badecanlar Zehirsiz Şeyler Hale Jalenin Yüz Serumu -10 Ml
En Geç 23-05-2024 Perşembe kargoda
675,00₺
Vergiler Hariç: 562,50₺
guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Hale Jale’nin Yüz Serumu, güneş lekeleri ve farklı nedenlerden kaynaklanan hiperpigmentasyonu (cilt lekeleri), sivilce ve yara izlerini azaltmaya yardımcı olur, cilt rengini dengeleme ve cildi ışıldatma amaçlı kullanılır. Bununla birlikte, içeriğindeki çeşitli cilt yenileyici özelliğe sahip çekirdek yağları ve uçucu yağlar ile cilt elastikiyetini yeniden kazanılmasına yardımcı olarak ciltteki çizgilerin derinliğinin azaltılması için kullanılabilir.

Hale Jale’nin yüz serumu içeriğindeki aspir, badem, argan, havuç, ölmez çiçek, limon, akgünlük gibi yağlarla hem bir cilt aydınlatıcı leke serumu; jojoba, nar, kuşburnu, hodan, huş, vetiver, ıtır, sedir ve lavanta bitki ve yağlarıyla hem bir cilt onarım serumu ve anti-aging özelliği kuvvetli (yaşlanma belirtileri geciktirici) bir serumdur.

Kimler için?

  • Ergenlikten itibaren herkes Hale Jale'nin Yüz Serumu'nu günlük cilt bakımında kullanabilir. 
  • Tüm cilt tiplerine uygundur. 
  • DİKKAT! Bu ürün içeriğinde çok çeşitli sabit ve uçucu yağlar bulunduğundan hassas, tepkisel ve alerjik ciltlerin kullanımına (nadiren de olsa) uygun olmayabilir. 
  • DİKKAT! Aromaterapi literatürünün uçucu yağ güvenliği prensipleri gereği, bu ürünün içeriğindeki bazı uçucu yağlar ve formüldeki oranları nedeniyle bu ürünü hamileler ve bir yıldan az süredir emziren annelere tavsiye etmiyoruz. İhiyacınıza yönelik uçucu yağ içermeyen ürünlerimize göz atabilir, bizden ürün tavsiyesi alabilirsiniz. 

Nasıl kullanılır?

Akşamları

Cildinizi zehirsiz sabunlarımızdan biri veya Çivi Çiviyi Cilt Arındırıcımız ile arındırdıktan sonra kuru cilt bölgelerinizi mutlaka tonik/bitki suyu ve nemlendirici kreminiz ile nemlendirin. Birkaç dakika krem ve toniğin emilmesini bekledikten sonra Hale Jale'nin Yüz Serumu’ndan yalnızca birkaç damla cilde damlatın ve hafif masajla, kan dolaşımınızı da canlandırarak cildinize yedirin. 

Sabahları

Cildinizi ılık su ile yıkadıktan sonra bitki suyunuz ve Hale Jale'nin Yüz Serumu’nu birlikte cilde yedirin. İhtiyaç duyuyorsanız bu aşamada nemlendirici kreminizi uygulayabilirsiniz. 

 

 

------------------------------------------------------------------

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Türkiye'de Üretilmiş:Satıcı, ürünün ve ona ait parçaların lokal olarak üretildiğini kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.