Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


%100 Saf Lavanta Hidrosolü

Amorfia Aromaterapi %100 Saf Lavanta Hidrosolü
En Geç 22-02-2024 Perşembe kargoda
319,92₺
Vergiler Hariç: 266,60₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

İçindekiler: %100 Saf Lavanta hidrosolü (Lavandula angustifolia)

100ml cam ambalaj

Botanik isim: Lavandula angustifolia Flowers Water  Üretim yöntemi: Distilasyon; Menşei: Türkiye

Hiçbir katkı maddesi ,koruyucu ve esans içermez.

 

Kullanım Şekli: Spreyle direkt istediğiniz alana veya makyaj pamuğunu nemlendirip tonik olarak cilde  uygulayabilirsiniz.

 

Lavanta uçucu yağı üretilirken elde edilen %100 Saf Lavanta suyudur.

Tüm cilt tipleri için uygundur. 

 

Uyarılar: Çocuklardan uzakta, serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak saklayınız. Koruyucu içermediği için buzdolabında daha uzun süre saklayabilirsiniz. Hamile ve çocukların kullanmadan önce doktora danışmaları önerilir. Ağza alınmaz.

 

Ambalajı açılan ürünler geri alınamamaktadır.

Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
Vegan:Satıcı bu ürünün vegan olduğunu ve üretimin hiçbir aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığını kabul eder.
Kimyasal İçermez:Satıcı bu ürünün vücuda ya da çevreye zararlı olabilecek tehlikeli kimyasallar kullanılmadan üretildiğini kabul eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
İleri Dönüştürülebilir :Satıcı bu ürünün veya ürüne ait malzemelerin normalde atık olarak sınıflandırılırken başka bir sektörün imalatında yan ürün olarak değerlendirildiğini kabul eder.
Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.