Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍

Ahşap Kase

Kase; cam, çini, toprak ve ahşap gibi bir gereçten yapılmış içine yiyecek içecek konulan, derince ve kulpsuz kaptır. Ahşap kase estetik, şık tasarımı ve pratik kullanımıyla ön plana çıkan mutfak araç ve gereçleri arasında çok sık kullanılan bir üründür. %100 organik ve yenilenebilir oluşuyla ilgi çeken bu ürünü tatlı ,zeytin , çerezlik ve yoğurt kasesi olarak sıkça tercih etmekteyiz.Dayanıklı oluşu sebebiyle oldukça uzun ömürlüdür.Sağlığa zarar verecek herhangi bir madde içermez ve mikrop üretmez. Kullanımı ve temizliği oldukça basittir.

Ahşap Kasenin Özellikleri

  • Su geçirmezdir.

  • Kirlenmeye karşı yüksek performans gösterir.Kolay yıkanır ve leke tutmaz.

  • Kolay kullanımı ve şık oluşuyla ilgi çeker.

  • Tam bir doğa ürünüdür.

  • Görünüşüyle sofraya doğallık katar.

  • İçine konulan yiyeceğin kokusunu içine hapsetmez ve tadını değiştirmez.Aksine daha da lezzetli kılar.

  • Özel veya günlük kullanım için servis kasesi olarak kullanılabilir.

  • Toksik değildir ve kanserojen madde içermez.

  • Uzun süre kullanılabilir.Dayanıklı bir yapıya sahiptir.

  • Sürdürülebilirdir.

Ahşap Kasenin Kullanım Alanları ve Çeşitleri

Kullanım alanları; mutfak, salon ve ofislerde dekorasyon olarak kullanılabilinir.Genellikle mutfakta şekerlik olarak tercih edilebilir. Ama yiyecek saklanması için uygun değildir.

Ahşap kase çeşitleri; çorbalık,salatalık, çerezlik, sosluk ,küllük ve yoğurtluk gibi birçok şekilde kullanılabilmektedir.

Ahşap Kasenin Temizliği

Bulaşık yıkama süngerinin yumuşak kısmına deterjanı sıkın sıcak suyla birlikte kaseyi yıkayın.İyice köpüğünden arındığına emin olun.Hiçbir zaman süngerinizin zımparalı yüzeyiyle ahşabı temizlemeyin.Çizilmesine neden olabilirsiniz.Lekeleri zımparalamak yerine  yumuşak bir bulaşık fırçasıyla fırçalayın. Bir bez yardımıyla yıkadığınız kaseyi kurulayabilirsiniz. Kasenin nemli kalmamasına özen gösterin. Kuruduğuna emin olmadan dolaba yerleştirmeyin.

Uzun ömürlü, dayanıklı ve yenilenebilir bir ürün olan ahşap kaseye sahip olmak için alışveriş platformumuz Createrra'dan sipariş verebilirsiniz. Daha başka sürdürülebilir ve doğal ürünler için platformumuzu ziyaret edebilir ve e-bültenimize abone olabilirsiniz. Sitemizde sizler için hazırladığımız içerik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Kendiniz ve sağlığınız için en uygun ürüne kavuşmak Createrra ile artık çok kolay.Createrra ile sürdürülebilirliğe sizlerde bir adım atın.