Sepet
Üyelere Özel Sürpriz İndirimler     ⭐️    Fırsatları Görmek için Hemen Üye Ol    🌿    Etik ve Sürdürülebilir Alışveriş Platformu Createrra    🤍    #DoğayaSaygılıAlışveriş 🌍


Ahu Onarıcı Göz Çevresi Serumu

HAYRA ALAMET DÜKKAN Ahu Onarıcı Göz Çevresi Serumu
En Geç 26-02-2024 Pazartesi kargoda
1000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
385,00₺
Vergiler Hariç: 320,83₺

Kuponlar

Üyelere Özel

50₺ indirim

Alt Limit: 300,00₺

guvenliİYZİCO İLE %100
GÜVENLİ ÖDEME
iadeKOLAY
İADE
memnuniyet%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

Her alışverişiniz ile ağaçlandırma projemize katkı sağlıyorsunuz

Ahu onarıcı göz çevresi serumu  gözaltında ve çevresinde tazeleyici etki yaratarak canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Gözaltındaki ince çizgilerin görünümünü düzeltir, cildin daha canlı ve sıkı bir görünüm elde etmesini destekler.

10 Ml cam ambalajında, plastiksiz kargo ile gönderilir.

Kullanım şekli: Serumu temizlenmiş göz çevresine uygulayın. Yumuşak dairesel hareketlerle tamamen emilinceye kadar masaj yapın.

İçindekiler: HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL (Organik Ayçiçek Yağı), COFFEA ARABICA SEED OIL (Kahve Çekirdeği Yağı), CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL (Aspir Yağı), SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL (Jojoba Yağı), ROSA CANINA SEED OIL (Kuşburnu Çekirdeği Yağı), BORAGO OFFICINALIS SEED OIL (Hodan Yağı), AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT (At Kestanesi Ekstrakt), SYMPHYTUM OFFICINALE LEAF EXTRACT (Karakafes Ekstrakt), PUNICA GRANATUM SEED OIL (Nar Çekirdeği Yağı), TOCOPHERYL ACETATE (E Vitamini), POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL (Paçuli Uçucu Yağı), PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL (Itır Uçucu Yağı).

Fırsat Eşitliği:Satıcı, üretim sürecinde çalışanlara ayrımcılık uygulamadığını, gerek işe alım gerekse de iş sürecinde herkesin eşit fırsatlara sahip olduğunu beyan eder.
Hayvanlar Üzerinde Test Edilmez:Satıcı, bu ürünün ve onun tüm parçalarının hayvanlar üzerinde test edilmeden üretildiğini kanıtlar.
Kadın Üretici:Satıcı, ürünün kadın üreticiler tarafından son haline getirilip satış kanallarına sunulduğunu kabul etmektedir.
Adilce Üretilmiş:Satıcı, çalışanlar için adil maaşlar, yasal istihdam, güvenli çalışma koşulları gibi tüm haklarda etik davranır ve hammadde tedariğinden satış noktasına kadar adil çalışma uygulamalarını takip eder.
El Yapımı:Satıcı bu ürünün veya ürüne ait parçaların tamamının el yapımı olduğunu kabul eder. Yani ürüne ait malzemeler seri üretim gibi yöntemler yerine zanaatkarlık anlayışı çerçevesinde üretilir.